Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okoztál már merevedést nőként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoztál már merevedést nőként,minden szandekosság ellenére? Látvánnyal,eseleges erintessel ami nem volt szexualis celzatu?

Figyelt kérdés

pl fürdetes,vizsgalat,öltözés stb

Ha igen mennyire érintett kellemetlenül



2022. júl. 19. 07:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársamnak rendszeresen, nagyon jóba vagyunk már általános suliba is osztálytársak voltunk, de csak barátként

viszont többszor is volt már olyan hogy mikor pl átöltöztem akkor hogy mondja meg melyik ruhába menjek valahova szerinte vagy ilyesmi akkor felállt neki 🤣

(mármint nem meztelen voltam nyilván, csak melltartó bugyi, de elég volt hozzá)


ezen kívül strandon láttam már párszor olyat hogy fiúk néznek engem a medencébe és víz alatt áll nekik, konkértan két ilyen esetre emlékszek, egyszer egyedül volt a srác, egyszer meg ketten voltak

jó itt mondjuk lehet mondani hogy nem miattam állt fel hanem mást néztek előtt vagy csak úgy szóval ez lehet nem illik de teljesen, nem tudom hogy működik ez a fiúknál :D

2022. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

#3

Akinek ennyitől feláll, mint pl nekem is, az egészséges vágyakkal és potenciával rendelkező férfi.


#5

Nekem is volt ilyen nő az életemben. Már a gondolatra, hogy nemsokára találkozunk, felállt.

Jelenleg nincs senkim😉

2022. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig amikor harisnyában vagyok az utcán de legfőképp ez a pasimat érdekli főleg ha a parkban a lábaim az ölébe nyomom :)
2022. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!