Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okoztál már merevedést nőként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoztál már merevedést nőként,minden szandekosság ellenére? Látvánnyal,eseleges erintessel ami nem volt szexualis celzatu?

Figyelt kérdés

pl fürdetes,vizsgalat,öltözés stb

Ha igen mennyire érintett kellemetlenül



2022. júl. 19. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, okoztam. Semennyire, úgy fogom fel, hogy természetes dolog, ugyan úgy, mintha én benedvesedek vagy ilyesmi.
2022. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már több pasinak is felállhatott rám, mert szeretek szexyn öltözködni, meg is szoktak nézni. :)
2022. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

2-es, azért akinek ennyitől feláll, az...

... szerintem tipikusan az a fajta aki tárgyiasitja a nőket.

2022. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,mert nyilván nem veszem észre,de remélem hogy igen. :-)
2022. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
3-mas van olyan pasi az életemben akivel időnként talizok és már amikor talizunk és meglát, azonnal feláll neki. 🙂
2022. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze hogy volt.
2022. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Legjobb gyerekkori barátomnak okoztam párszor. Sose volt több köztünk amúgy. Viszont simán felállt neki, amikor az ölében ültem részegen vagy amikor ketten néztünk valami filmet egymáson fekve. Amikor autóbalesete volt (karja és lába eltört), akkor hozzájuk költöztem, hogy legyen ki ápolja és suliba betolja. Ekkor ugyanúgy volt pár ilyen eset, amikor öltöztettem. Mivel a szülei hajnalban jártak dolgozni, így kellett a segítség az ápolásánál reggelenként. Ez 14 éve volt. Amúgy azóta is legjobb barátok vagyunk és a férjem barátja is.
2022. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz teljesen eltakarni a melleimet ilyenkor nyáron, úgyhogy előfordul.
2022. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Nem érdekel.

2022. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudok ilyesmirol.
2022. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!