Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fekszik le a pasim velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le a pasim velem vaginalisan csak,ha megszeret. Neki ez erzelemfuggo.Addig csak szopjam azt mondta. Illetve ez van. Azt mondta a többi nővel is így volt. Ezt nőként ki vállalna be? En sztem nem vagyok normális

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, még ha tényleg ilyen lalás vagy is, lesz olyan férfi a mosolyogva megdug! Hidd el!
2022. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
Nem, befejeztem vele ! Vége ! Mást akarunk ,elmondása szerint O már nem is tudja mit akar tőlem ,de az jó lenne még ha csak úgy találkoznánk !!!! Hányok !!!!
2022. júl. 17. 11:41
 63/67 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha esetleg visszaveszek magamból akkor se tudna mit akar! Tessék .. ezert kellett odaadónak lennem???? Elhúzza előttem a mézesmadzagot, nyaralni akartunk menni,mert én vagyok a barátnője és tessék!! Megijedt attól hogy közelebb vagyok hozzá !!!!
2022. júl. 17. 11:45
 64/67 A kérdező kommentje:
Ne irogasson senki privatba!!!! Attól hogy ezt tettem ,nem azt jelenti hogy más is ugyanígy kihasználhat!!! Senki ne írjon egy db privát üzenetet se nekem !!
2022. júl. 17. 11:46
 65/67 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg keress fel egy szakembert. Nem rosszból mondom, de látszik rajtad, hogy teljesen meg van zuhanva és súlyos önértékelési gondjaid vannak. Az illetővel pedig szakíts meg minden kapcsolatot.


Sok erőt és kitartást. Nem leszel attól kevesebb, ha most egy ideig egyedül leszel. Szerintem ameddig nem vagy rendben magaddal ne bonyolódj bele új kapcsolatba, mert rossz lesz.


#25 voltam.

2022. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem privátban is írogat ilyen is meg olyan is. De gondolom a többség normál szexet akar. :D


Te amúgy hány éves vagy és ő hány éves volt?

2022. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
67%
Heló kérdező! Kidobtad már a pasit?
2022. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!