Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fekszik le a pasim velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le a pasim velem vaginalisan csak,ha megszeret. Neki ez erzelemfuggo.Addig csak szopjam azt mondta. Illetve ez van. Azt mondta a többi nővel is így volt. Ezt nőként ki vállalna be? En sztem nem vagyok normális

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Igen félek.attol H egyedül maradok....
2022. júl. 16. 19:27
 22/67 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon szívesen kinyallak téged és nem kérek semmi mást cserébe csak szeretném, ha örömet okozna neked is valaki. Tényleg megérdemelnéd, hogy legyen egy jó orgazmusod és te is kényeztetve legyél!
2022. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
Magát az oralt élvezem. Csak az fáj hogy még mindig az van hogy ha nem fekszik le velem normálisan akkor még mindig nincs azon a szinten H szeressen
2022. júl. 16. 19:29
 24/67 anonim ***** válasza:
33%

Én le is feküdnék veled, megérdemelnéd, hogy ki legyél elégítve!


22 voltam.

2022. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező abban, hogy jó lenne, ha felkeresnél egy pszichológust. Ennyire ne alázd már meg magad. Rossz ezt olvasni. Ami pedig a "még mindig" részt illeti az jó eséllyel nem is fog változni.


Megkönnyebbülnél, ha véget vetnél ennek a kapcsolatnak nem nevezhető dolognak.


#2 és a #18-as

választ írtam.

2022. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, te meg agyon kényezteted? Pont ezért teszik meg az ilyen szarháziak a nőkkel amit csak akarnak, mert van olyan nő aki ebbe partner!
2022. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy közli, hogy nem szeret, rombolja az önbecsülésedet, mert egy idő után azt fogod hinni, hogy téged nehéz szeretni, veled van a baj.

Emiatt nehezebb lesz kilélpni a kapcsolatból, mert "ki lenne képes engem szeretni?"

Simán el tudom képzelni, hogy ez egy manipulációs technika.

2022. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
27: már pontosan ezt érzem .. hallottam.mar mástól volt kapcsolataiban hogy ne haragudj,nem működik..ne haragudj ennyi volt ... És már előtte is ezt éreztem ,így érkeztem meg ebbe a szarba
2022. júl. 16. 19:41
 29/67 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is úgy voltam sokáig, hogy komoly érzelmek nélkül nincs szex, de akkor nem is volt semmi más sem.

Az nem játszik, hogy engem ki lehet szolgálni, én azt nem viszonzom, és a kölcsönös együttlét kizárva.

Egyébként ha nem nyal ki, arra nincs magyarázat.

Az szimpla lustaság.

Nincs 69, nyaljon!

2022. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Kapcsolataimban
2022. júl. 16. 19:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!