Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fekszik le a pasim velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le a pasim velem vaginalisan csak,ha megszeret. Neki ez erzelemfuggo.Addig csak szopjam azt mondta. Illetve ez van. Azt mondta a többi nővel is így volt. Ezt nőként ki vállalna be? En sztem nem vagyok normális

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
93%

Én fizetnék hogy kinyalhassak egy lányt vagy megmasszírozzam te meg ingyen szopod ezt a majmot úgy, hogy cserébe nem kapsz semmit.


Szép egy világ ez.. (pff nem)


Komolyra fordítva: SZAKÍTS!

2022. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
86%

Már napok-hetek óta írogatod ki ugyanezt a kérdést, de eddig főleg a pasinak adtad ki magad. Nem unod még?

Mindenki más meg annyira új itt, hogy lazán bekajáljátok ezt az ordas nagy kamut?

2022. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
Nem, nem írogatom ki. Épp az, hogy látom én is,hogy más pasi is van ilyen gyökér !!!! És az egész szextol,mindentől elment a kedvem, a hitem, bizalmam, mert úgyerzem ma csak az számít H leszopja a nő a pasit !!!!! Ahogy láttam egy pár anál és orál kérdést. Ez engem megremiszt, és magamtól is megremulok,hogy ezt tettem,ebbe belementem,mert nincs egészséges onkepem, és mindent megtettem,hogy jó legyek és örültem H van vki mellettem ¡!! És basszus....rémisztő de most esik le, hogy mit tettem magammal!!!!!
2022. júl. 17. 09:39
 54/67 A kérdező kommentje:
És nem vagyok egyáltalán más kapcsolatra semmire ,mert el se tudom képzelni és nem is akarom hogy mással ilyen helyzetbe kerüljek H leszoojam mert ezt csináltam csak hosszú ideig és annyira belemegett hogy frusztrálna mással az egész !!!!! És persze az hogy fokozatosan épített le, eleinte sok csók volt ,majd miután észrevettem H egyre kevesebb ,bevallotta,hogy azért ,mert velem nagyon vigyázni kell,mert a csoktol csak egyre én közelebb kerülök hozzá és O nem tart ott !!! Ennek ellenére ez se volt nekem elég ahhoz h kimondjam takarodj a qva anyádba !!! Súlyos gondjaim vannak és most eszmelek rá!!! És köszönöm a teljesen normális valaszaitokat !!!!! De látom hogy más " férfi" is ezt csinálja a nőkkel ;!!!!! És ez valami borzalom
2022. júl. 17. 09:44
 55/67 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de ez a pasi ugye nem mondta ki, hogy ez egy kapcsolat?

Gyanús, hogy fél a kötöttségtől, és az elköteleződéstől.

Dugópajti vagy.

Még meg is mondja, hogy nem szeret, és tesz érte, hogy ne szeressen.

Az egész arra megy ki, hogy legyen valaki, amíg nem jön egy jobb csaj.

Akkor dobva/csalva leszel, és az lesz a válasz, hogy: nem fogadtunk hűséget.


Nem csak te vagy sérült, és a pasas mentálisan trottyon van.

Ha elhagyod - hiszed vagy sem - ő lesz nagyobb bajban.

Nem, nem fog könyörögni, lehet mond is valami tipik dumát,mint "csak nehogy megbánd" de ettől még ő az, aki olyan nagyon beteg, hogy kotődni se mer.


Ez mélyebb gödör, mint amiben te vagy.

2022. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

De, kimondta, hogy kapcsolat. Majd mikor érezte hogy kezdek egyre jobban kötődni,visszavett belőle,mert velem kvara nagyon vigyázni kell! Óvatosnsk kell lenni velem. Utána abban állapodtunk meg,hogy csak akkor lesz csók,ha érzelmileg is közel kerül hozzám, és én ezt is elfogadtam, hiszen neki idő ,sok idő kötődni,de hát ,O így működik...... Elfogadtam mindent!!!!

Szülők, barátok ,ismertem őket ! Én voltam a barátnő ,azt mondta, alakulnak a dolgok.... De egy lépés előre, két lépés volt hátra....

Mondtam hogy neki kötődési problémái vannak, és szakember és azt mondta hogy ő így született ,ilyen érzelmileg elb..szottan, senki kedvéért nem köt kompromisszumot,mert ahhoz már túl öreg....

Most jöttem rá tisztán hogy mit műveltem magammal!!! Szégyen amit megengedtem,csináltam csak azért H egy kis szeretetet kapjak !!!! És kiolt belőlem mindent ,mindent

2022. júl. 17. 11:07
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
És ott vagy még? Ma is le fogod szopni? Őszintén, mi kell ahhoz még, lelépj végre?
2022. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

Az a vicc és szanalom az egészben,hogy én vagyok a hibás a szemében amiért ennyire szerettem volna hogy működjön és ezért nemrég beszéltük meg ,hogy ez így nem fog működni. ...azt mondja hogy én megfojtottam!!! És nem hagytam neki teret, időt, és úgy érzi hogy el kell menekülnie !!!!

Igen ilyen vagyok ,megörültem ettől a helyzettől ezt hozta ki belőlem !!!!!

2022. júl. 17. 11:28
 59/67 A kérdező kommentje:
Jaaaa és ami most hányinger hogy választás elé állított mi legyen .. lehet most már tényleg csak szop..és utána majd keres ha szüksége lenne rá újra vagy nekem ez így nem elfogadható ???? Azt mondja hogy ő nem fogja már többet erőltetni már sokat tett és ha igazán akarnam őt ,nekem ez se lenne probléma ......Ez most mi ???? Na,itt van befejezve a dolog !!!! Itt !!! Mert eddig elmondása szerint a barátnője voltam ,most már meg csak úgy akarja hogy alkalmi kurv a legyek ????? Itt a vége !!!
2022. júl. 17. 11:32
 60/67 anonim ***** válasza:
100%

Két hét múlva kitalálja majd, hogy mégiscsak te vagy a legfontosabb a nagyvilágon, te visszafogadod és két újabb jónak tűnő hét után majd kezdődik minden elölről.


Ez a legvalószínűbb forgatókönyv, de drukkolok neked, hogy ne így legyen.

2022. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!