Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fekszik le a pasim velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le a pasim velem vaginalisan csak,ha megszeret. Neki ez erzelemfuggo.Addig csak szopjam azt mondta. Illetve ez van. Azt mondta a többi nővel is így volt. Ezt nőként ki vállalna be? En sztem nem vagyok normális

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
93%
Beteg a pasid meg te is hogy elhiszed amit kamuzik,az egész egy hazugság,de vannak még ilyen naiv buta nők...f
2022. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem a barátod látens meleg. Nem szereti a puncit, csak a szopás és az anál? Na ne! Vagy beteg vagy meleg. De szerintem semmiképp se maradj vele, mert tényleg kihasznál.
2022. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

Persze még a segged is dugasd meg vele!...

Ne alázd már magad ennyire meg!

2022. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
:( én nagyobb beteg vagyok H ebbe belementem és nem tudok kiszállni ..pedig semmit se kapok...sztem nekem pszichológiai segítség kéne
2022. júl. 16. 19:19
 15/67 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem tudsz kiszállni?
2022. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
78%

Hány évesek vagytok?

Szerintem dobbants gyorsan!

2022. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
76%
Írj és segítek, ha kell beszélgetek veled mindennap, csak szakíts ezzel az emberrel aki nem szeret és nem is tisztel!
2022. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%

Van valami ami hozzá köt? Miért érzed azt, hogy ne tudnál vele szakítani és nem találkozni vele többet? Rosszabb lenne a mindennapi életed? Függsz tőle bármiben? Félsz attól, hogy egyedül maradsz?


Arra gondolj, hogy magányosan és egyedül még mindig jobb, mint egy olyan kapcsolat szerűségben ahol kihasználnak és nem vesznek semmibe lényegében.

2022. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

Talán mert függőségi viszonyba kerültem ..igazából elvezem amit csinálok ,de ott a fejemben hogy ez nem normális dolog .. És hogy egy férfi nem viselkedik így sztem ...

Mert kölcsönös dolgok vannak .. és nem csak néha nyomorult 69 amikor is lógva hagynak mikor nekem majdnem jó ... Ezutan mondtam H szexeljünk rendesen ..de mivel O akkor ment el ,később se tudott szexelni velem (amire nagynehezen rávette magát addig mondtam és rinyaltam)

2022. júl. 16. 19:26
 20/67 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ne mond már, hogy nem tudsz kiszállni. Ugyan mi akadályoz? Vannak jó dolgai? Na és? :D Hívd fel, mond, hogy pá és kész. Eddig tartott. Nehogy már ezt elviseld, csak mert néha kedves és mondjuk vesz neked pár pólót vagy mit tudom én. XD

Ha erre kifogásokat keresel, akkor kár volt ezért a kérdésért.

2022. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!