Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gatyába élvezett a masszőröm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gatyába élvezett a masszőröm, normális?

Figyelt kérdés
teljes testes masszázst kaptam, férfi masszőrtől és a végén azt vettem észre hogy olyan a farmerja es takargatja.. jo volt a masszazs de kellemetlennek erzem, nem tudom merjek e legkozelebb is hozza menni. nem nyult hozzam olyan helyen, csak a seggemnel
2022. júl. 16. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Veheted dicséretnek! Jó tested, jó segged van!
2022. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit sántít nekem a sztori. Vagy csak nem tudom a valóságban elképzelni. Farmerban volt, vagyis nem erotikus masszőr, de gondolom, felnőtt férfiről van szó, nem egy tiniről, aki egy kis érintéstől a gatyájába élvez? És masszázs közben hogy takargatta az eredményt, ha mind a két keze dolgozott?
2022. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

masszazs utan takargatta

masfel oras teljes testes masszazs volt

2022. júl. 16. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégedett vagy a masszázzsal és elmondasod szerint nem is nyúlt úgy hozzád akkor szerintem vedd bóknak.
2022. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez így is volt, akkor is max előváladékról lehet szó. Ha elélvezett volna ott helyben (amit továbbra is kizártnak tartok egy felnőtt férfinál, aki ráadásul masszőr), arról biztosan tudnál. :D 2 voltam.
2022. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Eddig azt gondoltam, hogy csak hapsik találnak ilyeneket, de már a nők is... Valóban: "Előre megyünk, nem hátra":).
2022. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Hallottál nyöszörgést lihegést zihálást is tőle? Mert azért anélkül nagyon kevés ffi tud elélvezni-némi hang azért szokott kicsúszni. Egyébként egy főállású masszőr, aki ki tudja mennyi nőt masszírozott, hozzá van szokva az ilyen jellegű visuál és kézi ingerekhez, nem hinném, hogy csak úgy elmegy legyen az bármilyen pompás női test is mint a tied.
2022. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Akkor jöhetnek a gyerekek.. Apompás női test még tud gyerekeket adni a nemzetnek, a jobboldal már repesve várja ezt ...
2022. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha kellemetlennek érezted a helyzetet, akkor ne menj hozzá többet. Keress mást.
2022. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Legalább nem erőszakolt meg, örülj ennek is, neki pedig ha téged lát, lesz egy jó napja.. gondolom hord tartalék nadrágokat ilyenesetekre .. :))
2022. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!