Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, mással is volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt, külsőre annyira nem az esetem, viszont vicces, amit nagyon bírok benne. De a lényeg hogy ilyen szép puncit még életemben nem láttam. Óriási, de valahogyan még is szimmetrikus kisajkak, mint valami pillangó. Azóta folyton csak erre gondolok. Gáz lenne ha csak emiatt járnék vele?

2022. júl. 14. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak a p.ncija miatt akarsz valakivel járni akkor azt közöld vele előre... Nem lesz túl tartós kapcsolat mert hiányzik belőle az érzelmi kötelék.
2022. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd, az újdonsült barátnőd puncija valószínűleg így is úgy is elég sokat jár a fejedben, ha egészséges hetero férfi vagy

amúgy meg mindenkinek vannak olyan külső dolgok, amik nagyon megfogják, és olyanok, amiket inkább csak úgy elfogad a másikon

meg ugyebár ott van, hogy nagyon bírod hogy vicces csaj

szóval szerintem összességében normális. jöjjetek össze, aztán majd kiderül, mennyire passzoltok.

2022. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dugd ki magad, élvezd ki az összes pillanatot ezzel a puncival, és ha kitisztul a fejed, akkor úgy is el tudod dönteni
2022. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!