Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fekszik le a pasim velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fekszik le a pasim velem vaginalisan csak,ha megszeret. Neki ez erzelemfuggo.Addig csak szopjam azt mondta. Illetve ez van. Azt mondta a többi nővel is így volt. Ezt nőként ki vállalna be? En sztem nem vagyok normális

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám. Annyira nem szeret, hogy beléd hatoljon, de annyira igen, hogy leszophasd? Ugyan már. Lehet, hogy igaz, de akkor ha nem kedvel, akkor minek van veled? Biztos nem várnék hetekig-hónapokig, hogy belém szeret-e vagy sem. Akkor már inkább keresek egy normális pasit.
2022. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyenről.


Mióta vagytok együtt?


Gondolom neki esze ágában sincs téged kényeztetni, hogy esetleg neked is örömöd legyen?


Ez nyilván nem normális dolog.

2022. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
85%
Nem maga a dolog a furcsa, hanem hogy ezt így ki is mondja a pasi.
2022. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
18%
A másik oldalon, nőként én ezt megértem. Én ugyanerre kértem a pasim (arra nem hogy nyaljon is ki, de megteszi magától). Ha te lennél a férfi a dologban és a nő kérne ilyet, az teljessn más helyzet lenne?
2022. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Nem kenyeztet. Illetve 69 szokott lenni, de azt is abbahagyja és magara koncentrál .

Abban kimerül hogy leszopom, szopat. Elvisz enni , kirándulni . Mondtam H úgy érzem csak kihasznál. Erre egyszer kétszer lefeküdt velem normálisan mert be akarta bizonyítani,H nem akar kihasználni. .. De utána mondta H lehet csupán csak orál?

3: hogy érted ,hogy fura ?

2022. júl. 16. 19:03
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd vele kérlek!


Nekem lenn egy barátnőm nem lenne együttlét ahol nem nyalom ki, nem szeret téged ez a pasi!

2022. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom. Erzelemfuggo nála,csak úgy tud szexelni ha van érzelem. De úgy érzi,hogy tudna,csak mondta,hogy nagyon rosszul működik ilyen szempontból
2022. júl. 16. 19:06
 8/67 anonim ***** válasza:
100%

Először én is arra gondoltam, hogy hát nőként én is elvárom, hogy ismerkedjünk. De nem úgy, hogy közben engem lehet kényeztetni, ő meg nem kap semmit. Ha már eljutunk a szexualitásig, akkor az legyen kölcsönös. Amit ő csinál, az egészen más, szerintem gáz. Főleg, hogy képes rá, mert ezek szerint már volt szex. Szerintem nem is szereti a szexet, csak nem őszinte.

1-es voltam.

2022. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok normális hogy ebbe belementem,de nehéz kiszállni belőle,mert emberileg vannak jó dolgai, de Elgondolkodom,hogy mit teszek magammal..
2022. júl. 16. 19:09
 10/67 A kérdező kommentje:
De....imádja, csak épp nem azt a szexet..hanem inkább a másikat, az analt, mert mar említette azt is. Jó, ez így nem lesz oké...
2022. júl. 16. 19:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!