Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy kinyaljanak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senki, de eddig finom puncival még sosem találkoztam.

Kissé sós volt mindig, minthogy édes lenne. Sőt sokszor, ha az adott lány pár órán át (vagy egy egész éjszakán át) nedves marad és nem törölközik/fürdik meg, akkor kifejezettem büdöset is éreztem már.

+Egyszer egy olyan büdös puncival találkoztam(szűz exem), hogy majdnem elhánytam magam és napokig hányingerem volt.

Szóval nem annyira vonz a dolog.

Lányok! Ti elvárjátok ezt egy kapcsolatban a párotoktól?



2022. jún. 26. 13:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

El varom :) Mivel szeretem ha kenyeztetnek ...

Persze nem vagyok onzo, ugyanugy a paromat en is kenyeztetem ki elegitem .. oda vissza.. es persze szeretem is csinalni neki !


Amugy meg eleg cinkes lenne igy hogy tudom hogy "fujjogva" csinalja a dolgat oda lent velem... inkabb akkor ne.is alljon neki... nyaljon akko sot .. :D

2022. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, de ez maganvelemeny es nem egy általános igazsag tetel :)

Szóval en ugy velem hogy a kemia fontos pillere hogy az ember erezze a masik illatat, izet. Ahhoz hogy kialakuljon egy mely, szetszakithatatlan kotelek ennek az illatnak es iznek egyszeruen be kell egnie az embernek az agyaba mint a legjobb dolog a vilagon.

Ha ez megtortenik, szerintem onnantol nincsen lehetetlen.

Ha megsem tortenik meg mert nem jo, az is szerintem fontos uzenettel bir.

En egyébként azert is szeretem mert persze imadom igy erezni a paromat amikor elelvez :)

Viszont egyszerűen fontosnak tartom amugy is. Volt olyan próbálkozasom amikor a lany nem szerette, vege is lett. Nekem ez fontos. En igy latom.

2022. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ja es meg annyit hogy a budos tapasztalatod egészen biztosan a helytelen szemelyes higiénia alkalmazasa miatt volt.

Az en farkam sosem budos. Vagy ha igen azt mas sosem érzi max en. Mindenkinek van egy egyéni illata. De nem lehet bűzös.

2022. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Amikor két olyan ember kerül össze, akik között erős a kémia és a szexualis vonzalom, akkor ők vonzódnak egymás illatához, ízéhez, de legalábbis biztos, hogy nem taszítja őket. Nem a megfelelő emberekkel voltál. De sokszor az eltérő igények is azt mutatják ilyen téren, hogy nem a megfelelő emberrel vagyunk. Sőt, tovább megyek.. nekem akivel eddig a legjobb volt a szex és a vonzalom óriási volt, úgy éreztem, hogy nagyban azonos az ízünk, az illatunk. Minden alkalom egy egybe olvadás élményével ért fel. Szóval kívánni fogod és tetszeni fog annak a kémiája, akivel összeillesz. Nekem legalábbis ez a személyes meglátásom. És hogy a kérdésre is válaszoljak, nem olyan alap a nyalás nekem, de azért anélkül nem tudnám elképzelni… nem baj ha nem megyek el, de legyen. Ugyanígy én is szeretek szájjal kényeztetni
2022. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!