Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy kinyaljanak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senki, de eddig finom puncival még sosem találkoztam.

Kissé sós volt mindig, minthogy édes lenne. Sőt sokszor, ha az adott lány pár órán át (vagy egy egész éjszakán át) nedves marad és nem törölközik/fürdik meg, akkor kifejezettem büdöset is éreztem már.

+Egyszer egy olyan büdös puncival találkoztam(szűz exem), hogy majdnem elhánytam magam és napokig hányingerem volt.

Szóval nem annyira vonz a dolog.

Lányok! Ti elvárjátok ezt egy kapcsolatban a párotoktól?



2022. jún. 26. 13:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon nem akarja, nem várom el, de akkor a párom se várja el tőlem, hogy orálisan kielégítsem. Vagy kölcsönös, vagy egyikünk sem csinálja.
2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Igen, elvárom. Csakhogy én nem is akarnék olyan pasival lenni, aki nem lelkesedik a nyalásért.

Ha nem szereted, nem baj, olyan nőt keress, aki szintén nem szereti, ha kinyalják. Ez csak akkor probléma, ha rád akarják erőltetni, olyannal meg nem kell lenned és kész.

2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Egy ápolt punci sose büdős. Persze vannak intim illatok, de ez egy férfinak vonzónak kell lennie, ha 100%-os a vonzalom. Ugyanis kémia az egész.


De a kérdésedre a válasz igen elvárom egy kapcsolatban. Nem lennék olyannal aki viszolyog a puncimtól. Keressen olyat akkor aki nem várja el és kompromisszumot kötnek, hogy egyik se orálozik

2022. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Fontos.
2022. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon fontos, el is várom. Nem lennék olyan férfival aki undorodik tőle.
2022. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Számomra alapvető dolog, nem lennék együtt olyan férfival, akinek ez problémát okoz.
2022. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
nem szeretem a nyalást N
2022. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szeretem az orált. És főleg azért nem, mert a farok is büdös
2022. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos, de azért azt megjegyezném, hogy ebben az esetben úgy korrekt, ha te sem vered az asztalt szopásért.
2022. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Természetesen énsem követelem (és én azt is csak óvszerben szoktam engedni.... Kissé hipohonder vagyok tudom)
2022. jún. 26. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!