Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy kinyaljanak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senki, de eddig finom puncival még sosem találkoztam.

Kissé sós volt mindig, minthogy édes lenne. Sőt sokszor, ha az adott lány pár órán át (vagy egy egész éjszakán át) nedves marad és nem törölközik/fürdik meg, akkor kifejezettem büdöset is éreztem már.

+Egyszer egy olyan büdös puncival találkoztam(szűz exem), hogy majdnem elhánytam magam és napokig hányingerem volt.

Szóval nem annyira vonz a dolog.

Lányok! Ti elvárjátok ezt egy kapcsolatban a párotoktól?



2022. jún. 26. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Alap. ;)
2022. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Enézést, hogy férfiként írok, de leírnám az én véleményemet.

Szerintem egy kapcsolatban soha semmit nem szabad erőltetni. Vannak olyan dolgok, amik az egyik félnek semlegesek, a másiknak viszont jó, ilyenkor én azt mondom, bőven helye van kompromisszumnak. Nekem soha nem okozott gondot a szerelmem kedvéért olyasmit tenni, ami nekem irreleváns, neki viszont jól esik.

Ha már arról van szó, hogy valami az egyik félnek kellemetlen, az már nehezebb kérdés. Én azon az állásponton vagyok, hogy ami valakinek kellemetlen, azt nem tudnám erőltetni. Nem érezném jól magam, ha a barátnőmnek olyasmit kellene csinálnia, amit utál. Mondjuk soha nem csináltam problémát abból, ha valaki nem akart nekem orálozni, mert megértettem, hogy neki ez kellemetlen. Semmi gond, van még rengeteg módja a kielégülésnek. :-) De olyannal is volt dolgom, aki meg pont a nyalást nem engedte.

Aztán olyan is volt, aki mélytorkozni szeretett volna, engem viszont az veszettül taszít. Így aztán nem csináltuk.

Ha olyasmi van, ami az egyik félnek valamiért nagyon fontos, a másiknak meg taszító, az a legrosszabb, ilyenkor igazából nincs jó megoldás.


Ami meg a nyalást illeti, nem várom el, de jólesik, ha rendszeresen csinálhatom a barátnőmnek.

Egyébként sem ezt, sem a sz*pást nem az íze miatt csinálják az emberek, hanem a kielégülés miatt. Nem az íze miatt fantasztikus a nyalás, hanem mert maga a tudat, hogy oda érhet a nyelvem, hogy eljuttathatom a csúcsra azt, akit szeretek, fantasztikusan izgató.

2022. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem elvárás, de ha a párom kb undorodna tőlem az nem tetszene. Éy egyébként persze hogy enyhén sós, a hüvely phja eleve savas. De biztosan ezt meg lehet beszélni az aktuális pároddal, azért azt ne mond hogy hányni tudnál tőle csak inkább hogy te nem szereted
2022. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen igénytelen nőkkel volt eddig dolgod,de egy ápolt puncinak semmilyen rossz szaga/íze nincs.
2022. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Annyira buták vagytok, hogy rögtön igénytelen lesz valaki, mert büdös. A pasik sem igénytelenek attól, hogy számomra, azaz csakis az én szemszögemből gyomorforgató szaga és íze van az ondónak! Ettől én még pl. szeretek szopni, csak azt nem, ha a számba élveznek! DE mi köze ennek az igénytelenséghez??? Neki rossz ízű és szagú a punci, ami érthető, hiszen sokszor gondolom én is, hogy hasonló szagom van odalent, mint a pasiknak. Miért ne lehetne ez valakinek jó valakinek taszító anélkül, hogy rögtön igénytelen legyen az adott ember?? Röhejesek ezek az ősember szintű reakciók...
2022. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szex előtt meg kell mosakodni rendesen, főleg nyáron és nem lesz gond
2022. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

#15

A szádba élvezés megint teljesen más, azért az egy más töménység...

2022. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos!

Szerintem a partnereknek is jól esik ha en is csinálom neki

2022. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Én nem is értem hogy néhány férfi hogy gondolhatja hogy a punci mézédes.

Akkor egy kis biológia. A hüvely savas ph-jú ugyanis így nyújt védelmet a kívülről bejutó kórokozók ellen. Ezért is mondják hogy a hüvely öntisztító. Emellett a savas kémhatásért a lactobacillusok felelnek. Ezek a hüvely falában található cukrokból tejsavat hoznak létre. Na és mibe van még tejsav? Bingóó a natúr élőflórás joghurtokban. Ettél már olyat? Az sem édes ha nincs ízesítve.

A szag meg normális higiéniával elkerülhető… nyilván egy 8-12 órás műszak után illik megfürdeni mielőtt kinyalnak….

2022. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, szoktam is kérni ha magától nem csinálja.
2022. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!