Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi akivel iszonyú jó kémiánk van, nagyon jól eldumálunk, bírjuk egymást. Beszélgettünk arról hogy kinek mi jön be szex közben, ki hogyan szereti stb. És akárhányszor feljött ez a téma mindig beszéltük hogy ő is szereti megadni a módját, hosszan elnyújtani az előjátékot, figyelni egymásra , mindketten mondtuk hogy lassan jobban szeretjük stb. Erre adódik az alkalom…lefeküdtünk egymással (ez volt az első együtt) és nem azt mondom hogy rossz volt, mert jó érzés volt, de konkrétan “lerendezett” 20 perc alatt mindennel együtt. El sem mentem.Teljesen az ellenkezője volt annak amit eddig beszéltünk. Tök gyorsan csinálta, semmi finomkodás..

majd miután vége lett közölte hogy el kell indulnia haza mert dolga van..és egyszerűen én nem értem az ilyet. Gondolom kihasznált, és csak egy gyors dugásra kellettem.

Csak közben számomra meg hihetetlen ez, mert abszolút nem így viselkedett velem eddig hónapokon keresztül. Azért ennyi idő után kibukna hogy na ő csak megdugni akar.. vagy ha nem jön össze az első randi után akkor keres másik csajt.

És velem többször volt már hasonló sztori másik pasikkal. Hogy előadták magukat aztán élesben meg teljesen az ellenkezője.

Köszi előre a válaszokat..



2022. márc. 26. 11:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

Egy barmot fogtál ki, ennyi. Semmi másra nem ment, csak a szexre.


Általánosítani meg tök fölösleges, nyilván az összes férfi a világon nem ilyen.

2022. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt mondom mint a többi, hozzátéve azt, hogy ez is tipikus.


Két dolgot kéne megfogadnotok, de nem fogjátok, mert akkor nem lehetne áldozatnak beállítani magatokat, szidni a férfiakat és néha-néha boldogok is lehetnétek.


1. A nagy/tapasztalt/rutinos vadászok bármennyit várnak (és közben előadják a neked tetsző dumát), mert közben van más, akit dugnak. Ellenben az átlaggal, aki ugyanolyan kiéhezett, mint te, ezért türelmetlen(ebb) és ebből kombinálod ki, hogy sz.r az ágyban.


2. Totálisan el kéne felejteni a semmit nem érő és sehova nem vezető női megérzéses idiótaságot, mert minden alkalommal tévútra vezet titeket, mint téged is sokadszorra.


3. Fel kéne hagyni a kombinálással és torz femcsik által a fejetekbe ültetett baromságokkal, amik szerint aki:

- azt mondja, amit hallani akartok, az igazat mond és figyelmes is az ágyban,

- türelmetlenebb, vagy kevésbé romantikusan hazudik az az ágyban is önző,

- jóképű/helyes/magas stb, isteni, bezzeg a ronda, alacsony, stb írtózatos az ágyban,

stb.


Három lett, maradhat? :)


Ja és sokadrészt: te is ott vagy a szexnél, tudod szabályozni és irányítani, hogy mit csináljon a férfi, nem csak egy tehetetlen báb vagy.

2022. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az idő relativitásáról:

Ha én azt mondom neked, hogy Húsvétra meglocsollak kívül is belül is, fent is lent is, akkor felháborodsz, hogy az milyen közel van, 22 nap, hát mit képzelek én?

De ha holnaptól vasárnapig minden nap találkozunk, és csókolózunk, és össszebújunk és kézenfogva sétálunk és szárazb..unk, akkor a jövő vasárnapi választások másnapján, vagy még éjjelén áthívsz.

Hogy jó alaposan megvigasztaljalak, vagy jó mélyen ünnepeljünk :)

Mert kizártnak tartod, hogy addig kibírd ilyen intenzív előjáték és felhúzás után. A Húsvét ilyen állapotban elképzelhetetlen messzeségben van, minden nap egy évnek tűnik.


Nyilván sarkított a példa, de érthető, mit akarok kihozni belőle.

2022. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát azért van kivétel, de sok ilyen pasi van Magyarban, más országokban nem tudom hogy megy az ilyen. 🤔
2022. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen pasi van

amikor én ismerkeddtem a párommal én is előre mondtam neki,hogy komoly kapcsolatot keresek csak én be is tartom amit mondok lassan 3 éve együtt vagyunk

2022. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
34%

Nna, jól lepontoztam Fehérkét. 😂😂 Mert még olvasni se tud. A kérdező szexpartnert keres, nem komoly kapcsolatot.


Kérdező, én még nem kerestem szexpartnert, de ha neked az kell, akkor egy ilyen sztori után rázd meg magad és 2 nap múlva szedj össze mást. Ha epret akarsz venni a piacon és az egyik árus sz.r portékát sóz rád, elmész máshová, nem?

2022. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
34%
Hat ezt vedd olyan valasztasi kampajn-nak... Azt mondott amit akartal hallani... Pont mint a baloldal.... Ennyire egyszeru :(
2022. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
31%
Katus helyezhetek beléd lippsy géneket? :DD
2022. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

#26:


Örülök neki, hogy tartalmas az életed.

2022. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!