Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak számára kérnék aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számára kérnék aktus közbeni tanácsokat, hogyan érjem el azt, hogy minél hamarabb elélvezzen a partnerem?

Figyelt kérdés

2napja hogy össze jöttem nálam kicsivel idősebb nő-vel...

A lényeg, hogy 2szer voltunk úgy együtt, és mind a kettő alkalommal csak én mentem el...

Az előjátékkal nincs baj, nagyonis nincs baj, hiszen a kommunikációval sincs baj, ezáltal tudom miket szeret, és tudom, hogyan kell fel izgítani, és mind kettő alkalommal sikerült teljesen.

Azt is tudom, hogy milyen pózokban szereti csinálni... a gond az, hogy olyan pózokban szereti, amikben énis, szóval ha olyan pózban csináljuk, akkor egyértelműen hamar elélvezek...

Nekem teljesítmény kényszerem van, és én hiába élvezek el, ha tudom, hogy ő nem, akkor én teljes rosszul érzem magam... meg persze egy kapcsolatban az szerintem elég nagy baj, ha soha nem fogom tudni elérni azt, hogy ő is elmenjen...

A kérdés csak annyi lenne, hogy pasiknak van e bármilyen be tanulható mozgás, Ílletve ritmus, amivel élvezetesebbé tudom neki tenni az együtt létet, és eltudom érni, hogy ő is elélvezzen.

Vagy van bármi amit tehetnék?

Olvastam, hogy 3-4perc elégnek kellene lennie egy nőnek, de én minimum 10percig tuti szoktam csinálni... és szeretném tudni azt, hogy hogyan érjem el azt, hogy sikerüljön 3-4perc alatt a csúcsra jutatnom


2022. márc. 22. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a csúcsra jutasd, izgítsd fel jobban az elején. Akár 15percig tuti. Ílletve meglehet próbálni nő-vel más pózokban meg dugni. Be tanulható. Hajrá!
2022. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, vagy nem sajnos, de én azt tapasztaltam, hogy a nők többségének ugyan az a "jó", ami nekem is (férfiaknak). Így az a lehetőséged maradt, hogy orálisan kényezteted egész sokáig, majd határozott mozdulatokkal az aktus közben vetsz neki véget, és olyan pózban legyen a nő, hogy akár magának is be tudjon segíteni izgatással. Nem tudom, hogy szereti-e magát ily módon izgatni, de így a három dolognak egyszerre csak kellene működnie.
2022. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aham szóval azt várod, hogy leírjuk a ritmust: tak-tak-tak-ti-ti-tá-tá? 😂 Bro' neked kell tudni elkapni a ritmust, a hullámhosszt a partnereddel, ebben nincs univerzális tanács. A leírásod alapján max. annyi hogy ne az órát nézd (a jó szex nem időre megy) s bír addig amíg a partnered eljut a csúcsra (márha van hüvelyi orgazmusa és nem csak a csikló direkt ingerlésével tud elélvezni).

Egyébként meg két alkalom... azé' többnyire ennél több alkalom kell az összecsiszolódáshoz.

2022. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Olvastam, hogy 3-4perc elégnek kellene lennie egy nőnek" és mégis hol olvastad ezt a badarságot? Egy nőnek 20-30 perc kell ahhoz, hogy egyáltalán kellően hangulatba jöjjön.
2022. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy 2szer voltunk úgy együtt, és mind a kettő alkalommal csak én mentem el..."


Jogos, érezd is szarul magad.

Ha aktus alatt nem ment el, tenned kellett volna róla másképp, de ba$ztál rá, inkább jössz ide rinyálni.

2022. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öhm... van nyelved és kezed, szóval ha nem ment el, akkor tessék kinyalni.
2022. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!