Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi akivel iszonyú jó kémiánk van, nagyon jól eldumálunk, bírjuk egymást. Beszélgettünk arról hogy kinek mi jön be szex közben, ki hogyan szereti stb. És akárhányszor feljött ez a téma mindig beszéltük hogy ő is szereti megadni a módját, hosszan elnyújtani az előjátékot, figyelni egymásra , mindketten mondtuk hogy lassan jobban szeretjük stb. Erre adódik az alkalom…lefeküdtünk egymással (ez volt az első együtt) és nem azt mondom hogy rossz volt, mert jó érzés volt, de konkrétan “lerendezett” 20 perc alatt mindennel együtt. El sem mentem.Teljesen az ellenkezője volt annak amit eddig beszéltünk. Tök gyorsan csinálta, semmi finomkodás..

majd miután vége lett közölte hogy el kell indulnia haza mert dolga van..és egyszerűen én nem értem az ilyet. Gondolom kihasznált, és csak egy gyors dugásra kellettem.

Csak közben számomra meg hihetetlen ez, mert abszolút nem így viselkedett velem eddig hónapokon keresztül. Azért ennyi idő után kibukna hogy na ő csak megdugni akar.. vagy ha nem jön össze az első randi után akkor keres másik csajt.

És velem többször volt már hasonló sztori másik pasikkal. Hogy előadták magukat aztán élesben meg teljesen az ellenkezője.

Köszi előre a válaszokat..



2022. márc. 26. 11:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szokj hozzá a faszik 90%-a arra megy, hogy dugjon egyet lehazudja a csillagokat az égről amikor oda kerül a sor akkor meg gyorsan végez mondván neked is ugyan annyi időd volt rá és lelép többet nem látod. De hidd el a nők sem jobbak sőt... Egyik oldalról se 1 sztorit tudnék mesélni... (F)
2022. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

Én is ilyen vagyok (le lehet pontozni nyugodtan) engem még nem hoz lázba egy tartós kapcsolat, viszont sok mindent meg szoktam tenni egy dugás ért.

21/F

2022. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

Szokták mondani hogy ha egyszer becsapnak az az ő szégyene, ja többször is akkor az már a tiéd...

Ha lerí rólad hogy nem vagy túlzottan észlény akkor persze hogy kihasználják. A világ így működik. Ha hülye vagy akkor protekció nélkül a tápláléklánc alján vagy. Szokj hozzá, vagy tegyél ellene

2022. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Hat..megertem hogy valaki nem akar kapcsolatot, en sem akarok. De mondom ha valaki igy elmondja hogy hogyan szereti a szexet akkor csak nem hazudik. Es ugy voltam vele hogy egy hullamhosszon vagyunk szoval megeri adni egy eselyt. Most meg teljesen kihasznalva erzem magam, meg hulyenek nezve.. szoval elegge magam alatt vagyok.

Meg azt se lehet mondani hogy nagyon hirtelen mentem bele mert vartam honapokat ezzel.

Na mindegy.. ugy latszik valaki kepes ennyit is varni csak egy dugasra :)

2022. márc. 26. 11:48
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy ugyanaz a pasi ossze vissza rangat en meg ugyanugy belemegyek.

Csak azt mondom hogy volt mar erre pelda hogy semmi rossz eloerzetem nem volt, nagyon jo volt a hangulat meg volt a kemia es a szex megsem volt jo

Most oszinten ha minden elozetes jel azt mutatta hogy jo lesz honnan kellett volna tudnom hogy nem.

Feltetelezzem hogy minden pasi folyamatosan mindenrol hazudik?

Az nem tul egeszseges…

2022. márc. 26. 11:56
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Régi tapasztalat, hogy óvakodj attól, aki egy mondatot így kezd: Én olyan vagyok, hogy...

A pasid egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy legalább elméletben sejti, mi kellene a nőnek. Amúgy átlag alatti szájhős. Elnézést azoktól, aki a szájukkal valóban képesek hőstettet véghezvinni. ;)

A férfiak sem egyformák, a nők sem. Bízz ebben.

2022. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hat igazad van..

Koszi!

Es azzal mit kezdjek hogy fogunk talalkozni? Mert hogy hetente tobbszor is osszefutunk mert egy fele dolgozunk.

Nem tudom hogyan viselkedjek. Mert megbantva erzem magam de kozben azt erzem hogy nem akarom ezt elmondani neki(valszeg nem is erdekli) de azt se akarom ereztetni mintha mi se tortent volna.

2022. márc. 26. 12:05
 8/29 anonim ***** válasza:
22%

Házi nyúlra nem lövünk...


Gratulálok mindkettőtöknek! Most minden alkalommal kellemetlenül fogjátok érezni magatokat, hacsak meg nem beszélitek a dolgot. Az is lehet hogy zavarban volt a srác és bánja hogy így történt

2022. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Hat tudom..idiota vagyok.

Ereztem hogy zavarban volt egyebkent.. o nem tudom fel fogja e hozni. En nem akarom hogy oszinte legyek.

Ha ot erdekli ennyire hogy fura volt a szitu akkor felhozza akkor max elmondom neki. Ha nem hozza fel akkor meg nem erdekli annyira.

Normalis leszek vele de szerintem tartom kicsit a tavolsagot..

2022. márc. 26. 12:24
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem akitől egy férfi komolyat akar, azzal nem ilyen témákról beszélget elsősorban, hanem komolyabbakról, megadva a módját az ismerkedésnek. Nekem sem lenne szimpatikus, aki kvázi idegen emberként ilyenekkel kezdené a mondanivalóját.


Itt az is rátehetett, hogy ő ezeket kapcsolatban képzeli el, azonban téged gyorsan megkapott egy ürítésre kb és ezért nem volt neki szempont, hogy te is élvezd.

2022. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!