Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (nők), nektek visszata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (nők), nektek visszataszító az ilyen csípő? Kép a leírásban

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg az egyik ismerősömtől, hogy "hip dip"-em van. Eddig 18 éven át nem igazán tűnt fel, hogy a csípőm más mint a legtöbb lányé, azt sem tudtam, hogy ennek külön neve van. Most viszont nagyon elkezdett zavarni. Egy csomó YT videó szól arról, hogy miként lehet ezt korrigálni, szóval gondolom csúnyának számít. (Ráadásul sokak szerint nem is lehet változtatni rajta, elvégre a csontokat kellene átrendezni hozzá.)


Szóval mit gondoltok, titeket zavar, ha ilyen egy lány csípője? Visszataszító vagy inkább csak szépséghiba?


[link]


(A képen amúgy nem én vagyok, de kb ilyen a testalkatom — picit kevesebb izommal.)


2022. márc. 25. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna tetszik semmi taszító nincs benne
2022. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szép
2022. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mi a baj?

A képen nagyon csinos a csaj, én szeretem amikor a comb ilyen formás. Nem igazán értem az a nyíl mire mutat.

2022. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó.
2022. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nekem is ilyen, pedig edzek rendszeresen. Genetika. Ha nincs ott zsírfelesleg, akkor nem igazán tudsz mit csinálni. Szerintem semmi baj nincs vele, soha nem zavart és a pasiktól sem kaptam negatív visszajelzéseket emiatt.
2022. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, szerintem semmi gond nincs vele, bár jobb szeretem, ha van egy lányon mit fogni
2022. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó csaj.
2022. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó és tetszik!!
2022. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 nemaRendőrség ***** válasza:
10%

Én nem akarlak megbaszni, így nyugodtan kijelenthetem, hogy nekem nem tetszik ez a csípő.

A fenék is furán néz ki hozzá általában, abszolút nem vonzó a számomra.


Ez még nem jelent semmit, attól még lehetsz vonzó lány, csak a csípőd nem az erősséged lesz

2022. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted érdekli ez a pasikat? Most komolyan. Ezeket csak az érdekli, hogy fogni való csöcsöd, segged legyen, lyuk rajtad. meg elfogadható fejed

Kész is vagy

2022. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!