Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Megdöbbentő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Megdöbbentő, illetve visszataszító számotokra, ha ilyen derül ki a férfiról?

Figyelt kérdés

A kérdés arra vonatkozna, hogy milyen reakciót vált ki belőletek, ha egy művelt, intelligens, iskolázott, több idegen nyelvet beszélő, dolgos, állami cégnél középvezető beosztású, emberileg teljesen normális, fiatal (20-as évei végén járó), jóképű férfiról - aki bár ennek kifele semmilyen jelét nem mutatja - az ismerkedés későbbi fázisában kiderül, hogy "beteges" szexszuális fantáziával rendelkezik?

Eleinte ezeknek semmilyen jelét nem mutatja, csak az ismerkedés többedik hónapjában finoman, de egyre többet beszél róla.

Akit érdekel a "beteges" alatt itt azt kell érteni, hogy többek között női dominanciás arcraüléses intenzív lovaglásra vágyik, arra vágyik, hogy a nő spricceljen elélvezéskor a szájába, illetve benne lenne a két férfi egy nő felállásban is.

A kérdésem általánosságban értendő. Találkozott már valaki hasonló szituációval, esetleg más beteges fantáziákkal? Ha ezen kívül minden klappol a férfival, akkor benne lennétek egy ilyen kapcsolatban?



2021. okt. 29. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Öcsém neked a Fideszben a helyed.
2021. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Iskolázott, több nyelvet beszél, középvezető és azt írja, hogy szexszuális? Értem. Kérlek, mesélj még!
2021. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Figy, ha szekszi (sic) vagy és a nő felizgul rád vagy arra amit csinálsz, akkor ez semmi. De ha igénytelen külsőd van és taszító személyiséged, akkor kiszállhatsz Porscheból is, akkor se fog veled lefeküdni (a prostikat és a luxusfeleségeket kivéve).
2021. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#3

Egyrészt nem magamról beszélek, másrészt azt nem mondtam, hogy én is intelligens vagyok, harmadrészt meg találtál egy oldalnyi szövegben egyetlen helyesírási hibát, miközben mások általában egyetlen mondaton belül hibáznak vagy kettőt.

2021. okt. 29. 10:59
 5/34 anonim ***** válasza:
51%

"Eleinte ezeknek semmilyen jelét nem mutatja, csak az ismerkedés többedik hónapjában finoman, de egyre többet beszél róla."


Tehát vesztegeted a másik idejét, hátha beléd szeret és tudod majd manipulálni, rászedni a saját szexuális vágyaidra?

Csodálatos ember lehetsz.

2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5#

Itt én vagyok az "áldozat". Aki ilyen embert megismert, de a kérdés szempontjából ez teljesen irreleváns.

2021. okt. 29. 11:03
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen a mostani férjem.

Okos, magas beosztású, értelmiségi. Van némi zoofil hajlama. Azt hittem elájulok mikor mondta. Úgy voltam vele, hogy nem hisztizek, nem csinálok jelenetet. Nagy bátorság és bizalom kellett, hogy ezt elmondja. Megbeszéltük, hogy ebben álltalam soha nem fog kielégülni. Kérjen bármi mást.

Amúgy a tieid nem beteges dolgok szerintem. Mi már majdnem mindet csináltuk ezek közül.

2021. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Másrészt meg nem csodálom, hogy nem úgy indított, hogy rögtön közölte ezeket. Ezek intimebb dolgok, és nem évekig várt vele egyébként sem hanem kb 3 hónapot, de nem szeretném védeni. De a kérdésemre koncentrálva ti mit tennétek? Belemennétek a kapcsolatba? Ezek a vágyak később mérséklődnek vagy a partnert is magával ragadhatja?
2021. okt. 29. 11:09
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Ami azt illeti, ezek nem beteges fantáziák, a legtöbb férfi élvezné ezeket. Inkább az a furcsa, hogy van bátorsága bevallani, a legtöbbeknek nincs, ezért nem találkoztál még ilyesmivel.
2021. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%

Jaj barátom ha akkora iq mester lennél mint leírtad akkor pontosan tudnád hogy a nők többsége az átlagostól eltérő szexualitást NEM díjazza. S ha ilyen menő lennél akkor nem egy anonim oldalon puncsolnál privicélpontokra vadászva.

Ha arra vagy kíváncsi a "tanult" emberek között vannak-e akiknek az átlagostól eltérő a szexualitásuk a válasz igen, vannak.

Ja és ne fényezd már magad, amiket leírtál magadtól az a golddiggerek szemében érték, akik a valódi értékeket keresik azok szemében öntömjénező beképzelt páváskodás.

2021. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!