Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Megdöbbentő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Megdöbbentő, illetve visszataszító számotokra, ha ilyen derül ki a férfiról?

Figyelt kérdés

A kérdés arra vonatkozna, hogy milyen reakciót vált ki belőletek, ha egy művelt, intelligens, iskolázott, több idegen nyelvet beszélő, dolgos, állami cégnél középvezető beosztású, emberileg teljesen normális, fiatal (20-as évei végén járó), jóképű férfiról - aki bár ennek kifele semmilyen jelét nem mutatja - az ismerkedés későbbi fázisában kiderül, hogy "beteges" szexszuális fantáziával rendelkezik?

Eleinte ezeknek semmilyen jelét nem mutatja, csak az ismerkedés többedik hónapjában finoman, de egyre többet beszél róla.

Akit érdekel a "beteges" alatt itt azt kell érteni, hogy többek között női dominanciás arcraüléses intenzív lovaglásra vágyik, arra vágyik, hogy a nő spricceljen elélvezéskor a szájába, illetve benne lenne a két férfi egy nő felállásban is.

A kérdésem általánosságban értendő. Találkozott már valaki hasonló szituációval, esetleg más beteges fantáziákkal? Ha ezen kívül minden klappol a férfival, akkor benne lennétek egy ilyen kapcsolatban?



2021. okt. 29. 10:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy a céges pozícióján múlik a dolog. Megnyerő személyisége van és jó ember. A környezete is mindenki nagyon normálisnak gondolja és nagyon intelligens is, ami szerintem nagyon vonzó egy férfiban. A céges pozícióját és a bő jellemzéskifejtést valóban azért írtam le hosszan, hogy érzékeltessem, hogy amúgy mindenben tökéletes, éppen ezért leptek meg ezek a dolgok az ismerkedés során. A kérdés csak az, hogy hosszútávon mi a jó döntés.
2021. okt. 30. 08:27
 32/34 anonim ***** válasza:
#31 hosszú távon az a jó döntés hogy olyannal vágsz bele BDSM kapcsolatba akiről tudod hogy nyitott rá. Egy hindut sem hívsz el kajálni steak house-ba.
2021. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez a férfi elsősorban szexpartnert lát benned. A sok megnyerő tulajdonság talán csak máz, egy nárcisztikus perverz szociális álcája.
2021. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az arcon lovaglás mitől beteges? Én spec. azért szeretem, mert nekem férfiként az a legkényelmesebb pozíció a nyalásra, így tudok a legjobban a csaj puncijára és fenekére összpontosítani. Semmi alárendeltséget nem élek meg közben, sőt inkább az van, hogy a csaj vállalja a kényelmetlenebb pozíciót a kedvemért. Másrészt megvan az az élmény, hogy ha kinyitom a szemem, amit belátok, ott mindenhol a nő van.


Spriccelés: még nem találkoztam ilyennel. Ha valaki így élvez, akkor így élvez, mi a beteges rajta?


Hármas: na, az mondjuk nekem se lenne ínyemre (legalábbis nem 2F+N felállásban), de azért elég sok férfi érdeklődik ez iránt, iszonyú betegesnek számítana?

2021. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!