Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy fogyás után a lógó bőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fogyás után a lógó bőr mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ami lóg az minden visszataszító! Még a farkam is!
2022. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé, de még mindig sokkal jobb mintha nem fogytál volna le. Idővel egy része visszahúzódhat (nem tudom pontosan milyen mértékű fogyásról van szó), meg ha nagyon zavar akkor van plasztika is.
2022. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mérték a lényeg. Bár vedd úgy hogy még mindig egészségesebb mint a jelentős túlsúly cipelése.
2022. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy probléma.

Ha meg dagadt, azért oltjátok le...

2022. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm....inkább nézek egy logó bőrt, mint nézzek egy kövér, hájas disznót. A logó bőr kevésbé zavar. Meg legelabb tett érte, lefogyott...a tudat is jobb, hogy azért lóg mert fogyott, bár felsem kellett volna hiznia. Én ugy tudom, hogy valamilyen tb támogatás is van erre, hogy eltávolítjak a bőrt nagy fogyás után.
2022. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol lóg, és mennyire?
2022. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha szexpartner lennél akkor lehet hogy zavarna, ha párom, akkor szerintem kevésbbé, de egy biztos, hogy mint ember felnéznék rád, hogy képes voltál nagy súlytol megszabadulni, és végig csinálni.
2022. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!