Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez visszataszito?☹️

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez visszataszito?☹️

Figyelt kérdés

allandoan kivanom a szexet, vagy csak hogy egy ferfi foglalkozzon velem, es ez megallas nelkul van.. ez mennyire normalis?🙁foleg lanykent?


L


2022. jan. 4. 00:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Sok embernek magas a libidója, pl nekem is. Normális, de lehet szeretethiányos vagy kicsit
2022. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel semmi gond 🙂
2022. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Privátáradat indul...
2022. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem visszataszító!
2022. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#1 lehet neked van igazad:/
2022. jan. 4. 00:25
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem visszataszító, amíg számodra nem válik azzá.

Nekem nem pusztán magas a libidóm, hanem nimfomán vagyok. Szakemberek szerint is, mielőtt még valami okostojás megkérdezné privátban, hogy miért gondolom, hogy nimfomán vagyok…

Én akkor fordultam orvoshoz ezzel, amikor már számomra volt rettenetesen alja dolog, amiket csináltam, akikkel csináltam.

2022. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
De hány éves vagy?
2022. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Most azért írtad ki ezt a kérdést, hogy hódolókat szerezz?
2022. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#6 koszi a valaszt!!💗


#8 “hodolokat”

2022. jan. 4. 00:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen, mikor magányos voltam, vágytam egy kis figyelemre, szeretetre, törődésre. Ezt pedig könnebb volt megkapni szexen keresztül. De ez csak illúzió ugye és csak addig tart, amíg együtt vagy a pasival. Ha elmegy, utána másnap megint lesz egy üresség érzés.

Ha nálad is ilyen lehet mögötte, akkor vigyázz magadra:/ mert sok butaságot tud csinálni az ember ilyen lelkiállapotban.

2022. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!