Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez visszataszito?☹️

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez visszataszito?☹️

Figyelt kérdés

allandoan kivanom a szexet, vagy csak hogy egy ferfi foglalkozzon velem, es ez megallas nelkul van.. ez mennyire normalis?🙁foleg lanykent?


L


2022. jan. 4. 00:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10

teljesen megertelek, es koszonom💗

2022. jan. 4. 01:05
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Detto ez volt nálam...

Naponta másik pasival szex..

Volt, hogy egy nap három különböző pasival, akiket szexkeresőkön találtam...

2022. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt fiatalon egy ilyen korszakom, de csak így kompenzáltam a kisebbrendűségi érzésemet. Nem voltam kifejezetten szép lány, csúnya se, de semmi extra, a pasik le se tojtak. Aztán rájöttem, hogy szexxel ezt behozhatom, és így rögtön jobban érdeklődtek irántam, később ez annyira függőséggé vált, hogy már semmi nem volt elég. Csak azért meséltem el, mert lehet ilyesmi dolog is a háttérben. 37/N
2022. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Gyere édesem majd én megvígasztallak! :)
2022. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%

Én is állandóan b.szni akarok.

Most micsinajak?

Józsibácsi78

2022. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges libidójú fiatal lány vagy. Teljesen természetes hogy kívánod a szexet, illetve hogy foglalkozzanak veled. Ezzel eltérő mértékben de mindenki így van. Az hogy a mérték "egészséges-e", na ennek meg nincs szabványa, meg amúgy is senkinek semmi köze hozzá! A te életed, a te libidód, nem másoké, ne mások mondják meg hogy élj. Abba sincs beleszólásuk hogy egy, vagy egy nap öt fickóval dugsz - a védekezésre viszont figyelj.
2022. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mire vagysz? :)
2022. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító! Nőként én is folyton csak szexelnék! Csak azért arra vigyázz, ne cserélgesd sűrűn a partnereidet.
2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem ismerlek.
2022. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt mindenkinek😘
2022. jan. 4. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!