Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (nők), nektek visszata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (nők), nektek visszataszító az ilyen csípő? Kép a leírásban

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg az egyik ismerősömtől, hogy "hip dip"-em van. Eddig 18 éven át nem igazán tűnt fel, hogy a csípőm más mint a legtöbb lányé, azt sem tudtam, hogy ennek külön neve van. Most viszont nagyon elkezdett zavarni. Egy csomó YT videó szól arról, hogy miként lehet ezt korrigálni, szóval gondolom csúnyának számít. (Ráadásul sokak szerint nem is lehet változtatni rajta, elvégre a csontokat kellene átrendezni hozzá.)


Szóval mit gondoltok, titeket zavar, ha ilyen egy lány csípője? Visszataszító vagy inkább csak szépséghiba?


[link]


(A képen amúgy nem én vagyok, de kb ilyen a testalkatom — picit kevesebb izommal.)


2022. márc. 25. 22:59
1 2 3
 21/21 Kadlovác ***** válasza:
Testképzavarod van? Ha hasonló vagy, mint aki a képen van, teljesen felesleges a kérdés. Eszményi alak. A tiedre a biztos valasz, ha a sajatodat küldöd el...
2022. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!