Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők folyamatosan bántanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők folyamatosan bántanak, az azért lehet, mert érzik rajtam, hogy szubmisszív vagyok?

Figyelt kérdés

Az egész általános iskolában kezdődött. Akkoriban meghatározott ültetési rend volt. 2x ültem lány mellett, ők rendszeresen fejbecsapkodtak. Az egyiknek az volt a mániája, hogy ha rossz vagyok, akkor tartanom kellett az ujjaimat és rácsapott a körmömre a vonalzójával. Középiskolás koromban jártam karatézni, ott is volt egy csaj, akivel hasonló volt a viszonyom. Bár őt inkább én szoktam cukkolni, ő meg cserébe fejbevert, de alapvetően baráti viszonyban voltunk.

Később volt, hogy a Pennys pénztáros nő piszkált folyamatosan, amikor ott vásároltam.

Egyetemen is volt egy csaj, aki mindig röhögött rajtam és mutogatott, ha meglátott a folyosón, egyszer rám is vicsorgott.

Meg most járok egy helyre konditerembe, a pultos csaj ott is szórakozik velem, pl. nyújtja az öltözőkulcsot, el akarom venni, ő meg visszahúzza és röhög. Meg azt mondta, megöl ha mégegszer összegyűröm a bérletet.



2022. márc. 16. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2022. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt érezhetik rajtad nem vagy elég magabiztos,határozott.N
2022. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ezeknek lennének szexuális töltetei.


SubF

2022. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők!
2022. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem jártál te karatézni, vagy legalábbis nem komoly szinten... akkor lenne némi tartásod, önfegyelmed. Ettől még persze lehet valaki szubmisszív, de így egyben eléggé életszerűtlen a történeted.
2022. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 az anyagi helyzetem miatt vannak önértékelési problémáim, nem az erőnlétem miatt. A csajozáshoz pénz kell, nekem meg nincs
2022. márc. 16. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 pénz a golddiggerekhez kell, nem a normális csajokhoz. Utóbbiakhoz stílus, kisugárzás, személyiség, kommunikáció, udvarlás. Olyan dolgok amik pénzért nem megvehetőek. Egy klasszikust idézve: a stílus nem pénz kérdése, de kellő intelligenciával tanulható.
2022. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!