Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak folyamatosan vannak barátai az azért van mert nem bírja szex nélkül vagy pedig a szeretet miatt kell neki mindig valaki?

Figyelt kérdés

Olyan fura, hogy van olyan lány aki bele megy szexkapcsolatba addig amig nem talál komolyat. Ez alapján a szex hiány a gond.


Mennyi ideig ki lányok szex nélkül? (ha szingli vagy)


2022. jan. 1. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő
2022. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Persze, a szeretet....amint vége az egyik kapcsolatának kell egy másik, hogy megkapja a nyeles aszpirinjét.

A nőknek teljesen más érzelmeik vannak mint nekünk férfiaknak.

A nők túlságosan ösztöni, állati, visszamaradt a lelki és különböző érzelmi intelligenciájuk. Ez a tipikus az erősebb kutya b$&ik dolog gyökerezik még mindig náluk.

Ezért választják az alfákat mindig, nekik a legerősebb, a legférfiasabb, a legbunkóbb, a legjobbképűbb, kidolgozott testűbb kell, mert bennük látják a védelmezőt a biztonságot, a férfit akire felnéznek stb. Aztán kapnak 1-2 taslit és tudják hol van helyük.

Visszatérve kell nekik a bré, ezért nem bírják egyedül sokáig. Exem is max 2 hétig bírta szakítás után előttem és utánam is. Érdekes az exem előtti exem is max 2, nagyon plafon három hét után már elég jól feljáratta magát.

Miközben én kuporogtam, hogy vége, jaj istenem...de hülye voltam, mióta helyben vagyok fejben totálisan úgy nézek a nőkre mint egyfajta szexuális gépekre, akik csakis kizárólag a szexre teremtettek.

2022. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

#2 - ennél több ostobaságot csak akkor tudtál volna összehordani, ha valaki segít… na mindegy is.

#kérdező - mi a fura abban, hogy valaki szexkapcsolatba vág bele? Az, hogy te lúzer vagy, és csak csorgatod a nyálad a nők után? És fáj, hogy másnak van élete?

Szánalmas vagy!

2022. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nők többsége egyrészt szeretetk.rva,másrészt nem nagyon bírják ki f🍌sz nélkül hosszabb ideig.Én is azt tapasztaltam hogy két hét után már minden bajuk van,egy hónap után meg már tutira beleülnek egy új brébe.Ők ilyenek,mi meg másmilyenek vagyunk,mélyebben kötődünk érzelmileg általában míg a nőknél jobbára csak érdekek dolgoznak.
2022. jan. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!