Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha koderul hogy eveken at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha koderul hogy eveken at folyamatosan megcsaltak az megbocsajthato? Miert hazudott ha nem szeretett?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
már hogy lenne megbocsátható? ki akar egy hazug kapcsolatban élni?
2020. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Megbocsátani lehet, felejteni nem. Én nem rugóznék azon a későbbiekben, hogy megint hol volt. Kinek kell a felesleges feszkó?
2020. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül kuka
2020. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez teljesen katasztrófa.

Oké, egy két kaland belefér, de az hogy folyamatosan éveken keresztül...

2020. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem volt neked elég ahhoz, hogy kiábrándulj belőle, akkor mégis mit kell még csinálnia? De komolyan.
2020. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Próbáltam, nem ment. Nem olyan könnyű azért egy többéves kapcsolatot vagy házasságot eldobni, még akkor sem ha nagyon megbántott a párod és te szereted őt, és azt hitted, hogy rendben mennek a dolgok.


Engem a férjem csalt meg és vert át hosszú időn keresztül. Próbáltam megbocsátani. Egy idő után rájöttem, hogy nem érdemes. Egyrészt mert nem érdemel meg engem, másrészt nem akarok egy életen át attól rettegni, hogy mikor teszi meg megint.


Tudom, hogy nehéz. Én nem mondom se azt, hogy hagyd el, se azt hogy maradj vele. Senki nem lát bele az életetekbe. Az az egyetlen tanácsom, hogy gondolj át mindent alaposan, hogy később ne bánd meg a döntésedet.

2020. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Bár a nők 99%-a egy ilyen dolgot soha nem bocsátana meg, én ismerek egyet, aki megbocsátott egy hat éves viszonyt, ami úgy derült ki, hogy a pasi lebukott. Ha nem bukik le nem is fejezte volna be a viszonyt a másik nővel. Most a feleség folyton képeket posztol, és bizonygatja, milyen nagy a szerelem. Az ilyen nő nulla önbecsüléssel rendelkezik, társfüggő. Inkább elnéz egy hat éves viszonyt, csak maga mellett tarthassa a férjét. Szánalmas.
2020. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha retardált vagy akkor.
2020. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!