Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőkre manapság általánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre manapság általánosan jellemző, hogy nyelvvel és/vagy ujjal kényeztetik a pasi popóját?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 11:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
61%

#30: látom, te sem érted.

Nem attól válik valaki férfiatlanná, hogy mit enged vagy mit nem. A szexben semmi sem kötelező, puncit nyalni éppúgy nem, mint feneket. Ha bármelyikhez mégis kedved van, tedd. Ha nincs kedved, ne tedd. Ez ennyire egyszerű.

Ugyanakkor, arra fogni, hogy nem tenne meg /engedne meg valamit, mert az nem férfias, nem csak az intelligenciáját, de a férfi mivoltát is erősen megkérdőjelezi. Lévén ezek szerint azt sem tudja, mi a férfias és mi nem, vagy mi a "meleg" és mi nem.

A stílusa, a helyesírása, a mondanivalója, a hozzáállása alapján ő biztos nem férfi, ugyanis attól, hogy valakinek pénisze van, még nem lesz férfi. Max hímnemű.

És igen, aki kiakad mások ízlésén, szokásán, az prűd. Mondom, szíve joga, hogy ne engedjen senkit az ánusza közelébe, egyéni döntés és preferencia kérdése. Ha mégis így felháborodik azon, hogy valaki élvez olyasmit, amit ő nem, az mi, ha nem prűd?

Az meg mellesleg pszichológiailag bizonyított tény, hogy a leghangosabb homofóbok jelentős többsége a látens biszexualitását leplezi - még saját maga előtt is.

2022. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem egyszerűen csak fogadjuk el, hogy valaki szeretné, szereti, másnak viszont nincs rá szüksége, esetleg undorotik is tőle. Mindenki tudja, mi fér bele neki, mi tetszik/tetszene. Miért kellene ráerőltetni bárkire is olyat, amit nem akar? Nem értem...
2022. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy nőből is sok olyan van, aki nem szereti, ha a segglyukához akár hozzáérnek... Az nem baj? Csak az a látens bzi aki férfi létére nem akarja? Ne már...
2022. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

33


Megérteni nem tudom azokat a nőket akik nem szeretik ezt. Annyira szexi nyalni a nő seggét meg utána jó mélyre behatolni.

2022. febr. 11. 10:18
 35/37 anonim ***** válasza:
Van, aki nem szereti és kész... Van, akinek tabu, vagy szimplán libidó gyilkos. Van ismerősöm, akinek ha a párja a közelébe megy, elmegy a kedve az egésztől. Miért kellene mindenkinek szeretni? :) nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

35


Rengeteg az idegvégződés ott, több mint a punciba, ezért van erős orgazmusuk azoknak a nőknek akik csinálják.


Ha meg kellemes akkor egyedül szerintem nyitottság kérdése az egész.

2022. febr. 11. 11:56
 37/37 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem soha nem volt ott orgazmusom... Na meg azért akármennyire óvatos a partner, egy nagyobb mérettel kellemetlen az elején.

Amúgy még mindig tartom amit mondtam, el kell fogadni, ha valaki nem akarja. :)

2022. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!