Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes randinál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes randinál mennyire jellemző, hogy az emberek másképp néznek ki élőben, mint a képen?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az alábbi kérdés #4-es hozzászólása ihlette:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



2020. aug. 22. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon bele lehet futni, most divat az ilyen olyan filter, photosop, előnyös beállítás, teljesen más embernek tűnhet mint élőben.

Húsz éves koromban randiztam egy fiúval, képen tök oké volt, élőben mint a big foot. :D

2020. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jellemző, nagyon kevesen festenek úgy élőben mint képeken. Ez lehet akár pozitív irányú meglepetés is, de ez a ritkább.
2020. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Vannak nagyon érdekes emberek, akik 8-10 évvel ezelőtt készült képekkel ismerkednek és véletlenül elfelejtenek szólni, hogy nem 50 kilósak, hanem mondjuk 90-110... Az ilyeneknél kb 10% ha normálisan fel meri vállalni a testét és nem valami agyonfilterett előnyös szögből fotózott kép van.

Nálam például fontos hogy valaki ha mosolyog, akkor látszódjon a foga a képeken, mert az is gyanús ha egyik képen sincs semmi nyoma a fogainak. Ott szinte rögtön tudom, hogy vagy elrohadt vagy csálé fogai vannak az illetőnek.

Többinél max arra figyelj, hogy ne csak arcképe legyen az illetőnek vagy ne csak egy irányból (jellemzően fentről) készüljenek a fotók. Ha a testéről van már akár egy tükörből készült kép akkor nagy meglepetés nem érhet.

Óvatosnak kell lenni, de itt nem te vagy a hibás, hanem aki azt gondolja hogy úgyis tetszeni fog, ha már az első perctől kezdve nem őszinte.

2020. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, több kép is volt fent róla, de élőben sokkal jobban nézett ki mint a képeken.


Azóta 5 éve együtt vagyunk.


ÉS hiába készítünk bármilyen képet bármilyen szögből sosem azt adja vissza amilyen valójában, neki egyszerűen nem való fotózkodni.

2020. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
A nők 10-es skálán kb. 4 szinttel rosszabbul néznek ki a valóságban, mint a képeiken.
2020. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én kb úgy vagyok ahogy a 4-es válaszoló.


Ha a pasi akit megismertem , őt neten látom meg először tuti, hogy soha az életben nem ismerkedünk meg.

Valahogy ő is pont a fordított eset szerintem.


Neten rosszabbul néz ki, élőben jobban.

2020. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Én meg azért utálok képpel ismerkedni, mert nő létemre nagyon nem vagyok fotogén. Nem vagyok szép nő, de élőben mindenki kellemesnek, bájosnak tart, és egy idő után szépnek is. A kulcsszó: egy idő után. Jól sikerült képet viszont szinte lehetetlen csinálni rólam. Egyszerűen hülye fejet vágok valamennyin, és az összes negatív vonásom felerősödik. Így szívesebben megyek vakrandira, a fotót legszívesebben kihagynám. És az eddigi pasijaim közül is mind kivétel nélkül olyan volt, hogy képen elég borzalmas és ha kép alapján ismerkedtem volna velük, lapoztam is volna tovább, de élőben egytől egyig volt bennük valami vonzó. Főleg a selfiek hazudnak, teljesen más arcformát mutatnak, mint amilyen van nekik.

Retussal, fotoshoppal viszont még sosem próbálkoztam, arról nem tudok nyilatkozni.

2020. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár személyesen nincs tapasztalatom , de a testvérem úgy 1 éve aktívan társkeresőzik és neki nagyon negatív a tapasztalata. Egy 40+ nőről van szó és 10 találkából jó ha 1 amiben van fantázia, legalábbis részéről. Régi képek, ápolatlan kéz és fogazat, tetoválások,szakadt koszos ruházat, intelligencia teljes hiánya. Személy szerint csodálom a kitartását.
2020. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!