Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek, szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, szerintetek ez az incelekre jellemző?

Figyelt kérdés

Tehát megyek az úton és perce pillanatra megfeledkezem a külsőmről és kicsivel több ideig pihentetem egyes lányokon a szemem mint szabadna, és olykor visszanéznek rám mérgesen. Ilyenkor nagyon erős szégyenérzet van bennem, hogy el tudnék süllyedni.


Szerintetek ilyent csak egy incel tapasztalhat?


2021. okt. 9. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Hasonló velem is szokott történni. Mondjuk rám nem mérgesen, hanem inkább lenézően szoktak nézni.
2021. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

"kicsivel több ideig pihentetem egyes lányokon a szemem mint szabadna"



Azaz?

2021. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Én nem tartom magam - a szó "politikai" vagy "világnézeti" értelmében incelnek, csak simán balféknek, de ha ilyesmi történik az nálam azért van, mert azt sem tudom mit nézek, mert a gondolataimba merültem. Dühös nézéseket pedig sosem kaptam, igaz másmilyet se, mert észre se vesznek az emberek ilyen téren, egyedül az alkatom miatt vagyok feltűnő, de ezen felül, mintha nem is léteznék. Néha ez jól jön pl. ha elakarnék emelni valamit, arra se emlékszik semmi, hogy ott lettem volna. De utoljára ilyen is 2009 környékén volt, szóval nem kívánok ezzel élni. De eltűnni és lelépni így nekem mindig könnyebb lesz, mint másoknak pl. munkahelyi lógás vagy ilyesmi esetén - mert úgyis mindenki leszarja, hogy merre vagyok és mit csinálok, beleértve a közeli rokonaimat is.


Ha mégis "önző indokkal" bámulok valakit, azt hátulról vagy oldalról teszem, hogy ne vegyék észre (gyávaság + taktika). És szarul is érzem magam miatta, igen. (Kivéve Teliholdkor - hosszú történet). De letudom azzal, hogy ennél több úgyse lehetne, így ennyi és nem több. Mivel senki nem veszi észre, így "nem oszt nem szoroz" a dolog.

2021. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Elofordul ilyen az incelekkel, igen :)


En ezt mar tudatositottam magamban, es begyakoroltam, hogy szandekosan nem nezek nokre. Elvagyok a gondolataimmal, vagy a telefonomat bamulom, amikor meg Pesten BKV-ztam.



37F incel

2021. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, én nőként is szarul érzem magam, ha valakit megbámulok, mert bunkóság. Ha vissza is bámulnak, még zavarna is jövök.

Én is kaptam már magam azon, hogy valakit nézek, not is, férfit is fixíroztam már akaratlanul. Ha elkalandozok, jellemzően talál valamit a szemem amit nézhet. Szerintem nemtől függetlenül kellemetlen.

2021. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennek semmi köze az incelségnek. Ezt bármilyen nemegészséges ember átélheti.
2021. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Hogy érted azt, hogy nem egészséges?

2021. okt. 9. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Hehe, ez ilyen fordított-iszlám. Lassan az inceleknek kell csadort hordaniuk..:DDDD
2021. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!