Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző manapság, hogy a nők is kiveszik a részüket a randi költségeiből?

Figyelt kérdés

A nők kibulizták az egyenjoguságot, akkor miért várják el a pasiktól, hogy mindent ő fizessenek? Fuvarozzák, szórakoztasák(belépő), etessék stb, és valjuk be azért az ágyban is főleg ők dolgoznak hogy a nőnek jó legyen.

Én ilyen téren szerencsésnek érzem magam, mert többnyire olyan nővel hozott ösze a sors , aki volt annyira lelkiismeretes, hogy ragaszkodott, ő is fizessen valamit. Mostani barátnőm is pl már az első randin, a moziban fizette a kaját, én meg a jegyet vettem, és ez azóta is nagyjából mindig osztozunk a költségeken bárhova is megyünk. Nagyon jó érzés, mert érzi az ember, hogy nem akarják kihasználni, és még jobban megbecsüli a nőt. Nem tudom ez manapság mennyire gyakori az ilyen hozzáállás bármelyik korosztályban.

45F


2020. nov. 2. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Pasi vagyok, és én fizetek mindig.
Pasi vagyok, és jó lenne ha a barátnőm is beszálna, mert ez így eléggé megterhelő.
Megosztjuk a költségeket.
35 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Szóval neked eddig többnyire pozitív tapasztalataid voltak, de mégis egy ennek totál ellentmondó tényközléssel indítod a kérdésed? :D

Szerintem az az általánosabb, amivel te találkoztál, egyébként, én a 25-35 korosztályban mozgok, nőként ugyan, szóval csak a többiek elmondásaiból tudom, de 10-ből 9-en egyetértünk, hogy osztozni kell a költségeken- és nem csak a randi, de a későbbi élet költségein is, nagyon kevés olyan nőismerősöm van, aki nem csak átmeneti időre (lásd: gyerekvállalás miatti keresetkiesés, átmeneti munkanélküliség) tartja elfogadhatónak, sőt, kívánatosnak, ha a férfi eltartja.

2020. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem jó a kérdés. Ha valaki azt írja hogy pasi vagyok de én fizetek mindig, akkor felsóhajtasz hogy milyen anyagiasak a nők. Én nőként mindig felajánlom, hogy fizetek (és eleve egy kávén kívül mást el sem fogadok elsőre)viszont mindig úriemberekkel randiztam akik erről konkrétan hallani sem akartak.

Amúgy az egyenjogúságot nem kibuliztuk, hanem megküzdöttünk érte. És az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy két ember ne viselkedhetne nőként és férfiként. Ő hív meg egy étteremben, de én otthon sütök, főzök ha jön és nem kérem el a felét. Ha ő veszi a színház jegyet, én hívom meg a büfében. Neki van autója, én nem vezetek, ő visz-hoz, ha olyan randi van, hogy tömegközlekedéssel túl hosszas lenne megoldani. (Mert amúgy megoldom) Nekem viszont saját lakásom van ahol tudunk együtt lenni. Az ágyban meg hadd döntsük már el, hogy szeretjük, ki legyen felül, ki irányítson stb. Köszike.

2020. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Most elsősorban a randi költségeire kérdeztem rá, mert azért a későbbi dolgokban evidens, hogy osztozni kell e költségeken. Csak a saját korosztályomban is hallok olyant, pl hogy az egyik kolléganő még a pasija gyerekeitől is sajnálja a pénzt, gyerektartást, mert, hogy minek fizet annyi, ahelyett, hogy ráköltené, elszórakoznák. Na ő nem fizet semmit a randikon.
2020. nov. 2. 20:33
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

En nem nevezem az ilyet randinak. Ha megakarok venni magamnak egy kávét utközben vagy valahol, nem kell ahhoz egy ffi.

Söt a munkadijamat se fogja kifizetni hogy fözök meg gyereket szülök meg nevelem a gyerekét meg ejszakàzom, meg a jövedelem kiesés mindez miatt, függö helyzetbe kerüles stb. Nagyon sokkal tartoznak ilyenekért sokan.


Nem kellene egy élösködö az biztos.

2020. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb mikor találkoztam két lánnyal mint a kettő meghívott és semmit sem fizettem. Szóval egyáltalán nem várják el, hogy mindent a pasi fizessen.


F

2020. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, elvárom, hogy a pasi a legelső randin fizessen, ha arra kerül a sor, a többi randikor pedig megegyezés szerint, tehát felesben, vagy volt olyan, hogy én hívtam meg a pasit.
2020. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

"későbbi dolgokban evidens, hogy osztozni kell e költségeken"


Ez nem evidens. A nö ingyenmunkàs a legtöbb helyen.

2020. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Ki kéne tenyleg számolni, mennyit elkérne egy takarito meg egy szitter, meg egy ebédeltetö, amig a család höse hepàzik a munkahelyen, mindenböl kivonva magát, mert neki mindez derogàl.

Nem is ingyen munkàs a nö, hanem még a ö fizethet mindezèrt, adjon a bevasarlasba is, pelenkàba, az utolsoit is adja oda es ne legyen pénze sem. Hogy arra verje magát a ház ura, hogy de ö keres egyedül pénzt es neki ez jár.


Szoval azert egy elsö randibol es masodikbol is sokmindennek latszik az elöszele..

2020. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Első randikon jó nagy sz arrágó parasztnak érezném magam, ha nem én fizetnék. :D Nem is hívok minden szutykot randira mondjuk.


Több éves kapcsolatban, illetve a mostani párommal már házasságban meg minden felesben megy (nem feltétlenül szigorúan fele-fele, van, hogy felváltva hívjuk egymást). Nem is élnék olyannal, akivel nem így mennek az anyagiak. De randin igenis illik.

2020. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
Többségük képmutatásból felajánlja, hogy fizeti a saját részét, de ha rávágod, hogy oké, rendben, akkor azért nem felhőtlen a mosolyuk :D
2020. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!