Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőkre manapság általánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre manapság általánosan jellemző, hogy nyelvvel és/vagy ujjal kényeztetik a pasi popóját?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 11:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok prűd, és semmi bajom ha valaki a másik popsilyukát nyalogatja.


Párom is szokta az enyémet - ő élvezi, nekem semleges, örülök hogy tetszik neki (természetesen előtte megmosom)


Engem személy szerint taszít, hogy az övét nyaljam, nekem nem fekszik. Semmi baja nincs ezzel.

2022. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%

"Muci, nem tűnt fel, hogy van szexualitás kategória? Tegyél ott ki szavazást."

a szexualitás kategóriában már mindenkinek tele a bakancsa mr. "popó" óránként kiírt hasonló kérdéseivel, lehet ezért költözött át ide

2022. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem. Nem engednék ilyet a csajomnak
2022. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
75%
El is zavarnám, ha ilyeneket akarna, de szerencsére eddig, erre nem volt példa. F
2022. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22%
Pedig isteni érzés tud lenni. Nem tudja mit hagy ki, aki elutasítja...
2022. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
Vállalom a lepontozást, és előrebocsátom, hogy undorít bárki seggének a piszkálása. Viszont olvastam, hogy az anális szex a férfiaknak sokkal jobb érzés befogadó félként a prosztata miatt. És sokan elnyomják ezt magukban, és úgy bukkan fel, hogy nőket akarnak seggbe rakni, ami ugye nekik annyira nem jó.
2022. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném, hogy általánosan jellemző.

De az sem állítható, hogy ritka. Talán kicsivel gyakoribb, hogy a férfi izgatja nyelvvel a nő ánuszát, de a viszonzás sem ritka.

Lévén az ánusz mindkét nemnél (a többség esetén) erogén zóna, érzékeny terület, így sokan élvezik ezt.

Aki szereti, csinálja, izgalmas tud lenni.

Aki nem szereti, vagy bármilyen szempontból taszítónak találja, ne csinálja, a szexben semmi sem kötelező.

Ugyanakkor azt állítani, hogy az rossz, vagy hogy "meleg" dolog, nettó baromság, és szimplán nem igaz.

2022. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csinálja és izgató volt!
2022. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
40%
Fürdés után szoktuk csinálni, a párom nagyon szereti, és ettől még nem lesz meleg senki :D én is szeretem ha nekem csinálja.
2022. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!