Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőkre manapság általánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre manapság általánosan jellemző, hogy nyelvvel és/vagy ujjal kényeztetik a pasi popóját?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 11:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem jellemző sajnos. Marha jó érzés am. sok homofób pasi van itt, aki nem is tudja mit hagy ki. Nem is akarok senkit meggyőzni róla, mindenki azt csinál, azt enged, ami neki jól esik.


Elfogadom azt is akinek ez undorító, szóval nem nem jellemző ez.

2022. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem!!!!

Nem lennék rá képes, nekem férfiatlan, de szerencsére nem is gerjed ilyenekre a férjem.

2022. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%
Fúj... NEM!
2022. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok, nincs “popóm”, aki meg a s…ggembe akar kotozni, mehet a francba!
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
nem férfi vagy te... csak egy homofób prűd majom :D
2022. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Egyesek milyen sötétek basszus
2022. jan. 31. 14:44
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

-A gyakorikérdések szerint igen.

-A valóságban nem tudom.

-Nekem már az tönkre tudja tenni a libidómat, ha az emésztés egy bizonyos előrehaladott állapotában vagyok.

f

2022. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
16%
Tapasztalataim szerint ez egy elég elfogadott, vagy népszerű dolog a lányok körében, én még csak olyan lánnyal találkoztam aki egyáltalán nem idegenkedett ilyesmitől, vagy kölcsönösen fogta fel a dolgot vagy kezdeményezett, lehet csak én fogtam ki lehet csak az érdeklődési kör miatt, pedig nekem ez egyáltalán nem lenne elvárásom.
2022. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
#24: nem, te nem férfi vagy. Csak egy maradi, prűd kis pöcs. És valószínűleg látens meleg, azért tolod ezt a béna homofób dumát.
2022. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

#29

azért nevezel valakit maradi prűdnek és látens melegnek, mert férfi létére nem engedi, hogy bárki is a s3ggénél matasson?

de ha ő a te világnézeted szerint nem férfi, akkor te sem vagy annak nevezhető, te kis selyemfiúcska

2022. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!