Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb férfi azért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi azért szereti a vékony nőket, mert bennük nagyobbnak tűnik a farkuk?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfi ego miatt van az, hogy a vékonyabb nőket kedveli a pasik többsége, mert bennük nagyobbnak tűnik a pasi farka. Vannak szép husibb nők is, de ők sokkal kevesebb pasinak kellenek, szerintem amiatt, mert egy vastagabb comb és nagyobb popsi mellett a farkuk csak egy kis ceruzának tűnik a szemükben.
2022. jan. 26. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel most indokot kerestél hogy miért nem kellesz a pasiknak? Nem azért mert kövér vagy, hanem mert emberileg elviselhetetlen
2022. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is az eszembe jutott. Én 64 kilós vagyok, és a vékonyabb csajok jönnek be. Normálisan látszik, hogy eltűnik a farkam bennük.
2022. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

#11:


Áhhh, ez valami hasonló sületlenség lesz, mint az, hogy ha meghízik a nő, akkor tágul a hüvelyfala. :D

2022. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért mert egy nő legyen gyengéd és törékeny. 120 kilós jucika olyan mint egy vonat, rá nem tudok felizgulni.
2022. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az az elméletem, hogy itt Európában a férfiak a "minden szempontból kisebb" nőket szeretik. Én például iszonyatosan vékony voltam egész életemben, viszont jó magas (180 cm) vagyok és nem nagyon volt kitörő sikerem (szóval a vékonyság még önmagában semmire nem garancia).


Kutatásokban azt találták, hogy a mi kultúránkban az a kívánatos, hogy a nők minél kisebb teret foglaljanak el (vannak nagyon jó képek metrón utazó férfiakról és nőkről, ahol látszik, hogy a nők összehúzzák magukat). Ez egyfajta elvárás a nők irányába, hogy legyenek kicsik és vékonyak. De vannak természetesen más kultúrák, ahol ez egyáltalán nincs így, a nő akkor szép, ha nagy popsija és vastag combjai vannak (láttam erről videót a napokban, egy afrikai ország, ahol a nők húsleves kocka kivonatot injekcióznak a fentebbi területekre...), meg van ugye az a hely, ahol a fiatal lányokat szó szerint felhízlalják (egy másik afrikai ország). Amerikában (az Egyesült Államokban) is elfogadott, mindennapi dolog, hogy a nők nagyobbak, vaskosabbak, kövérebbek. Kifejezetten sokszor láttam olyan videót, hogy jóképű, sportos férfi kövérkés nővel van együtt.


Szóval nem hiszem, hogy ez a "vékony nőben nagyobbnak tűnik a férfi pénisze" elmélet megállná a helyét.

2022. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja igen, Japánban és Kínában szinte pálcika vékonyságú nők az ideálok.
2022. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő is amúgy. Más kutatások azt igazolták, hogy rendezettebb családi hátterű családokból jött emberek (anyagi/emocionális értelemben) gyakrabban választanak soványabb partnert, mint az, aki valamelyik szempontból nélkülözött gyerekként. :)
2022. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 10:24


Az csak nekem tűnik fel az írásodban, hogy az egészségtelenül hízott nők, olyan országokban "trendik" amelyek kissé elmaradott kultúrával rendelkeznek?


Nem téged cáfolnálak, és nem azokat a cikkeket és videókat amiket láttál, ez csupán egy észrevétel a felsorolásban.


Semmi evolúció vagy lelki hülyeség nincs ebben az állapotban...

Az elmaradott országokban az a nőiesség jele hogy a nő telt, és így képes gyereket szülni... Gondoljunk a Willendorfi Vénusz szoborra. Ott is a női teltséget felnagyitott arányokkal láthatjuk.

Csak azóta egy kicsit fejlődött az orvostudomány. Nincs szükség arra hogy egy nő dagadt legyen hiszen átlagos alkatú nők is hordanak ki gyereket...


Szóval véleményem szerint nem az a fő elvárás hogy egy nő "kis helyen elférjen" hanem az hogy a nő maradjon nőies. Ahol kereknek kell lenni ott az legyen, ahol vékony, ott vékony legyen. Anatómiailag az átlagos alkatú lányok a "normálisok" hiszen minden van rajtuk és semmi felesleg, vagy hiány. És ez szép.

Az egyszerűbb gondolkodású ember szépérzéke erre fókuszál erre reagál pozitívan, mert ez az átlagos, ez szorul a legkevesebb magyarázatra.

Egy kövér nő folyamatosan magyarázza a bizonyítványát hogy genetika, meg így érzi jól magát.

Egy vékony lány folyamatosan magyarázza hogy ő így érzi jól magát és közben a kövér nővel együtt görcsöl az önbizalomhiány miatt. Szóval nem kell sehova sem beleeröltetni annak a dogmának a látszatát, hogy a férfiak szerint jó az ha a nő meg tudja húzni magát, mert akkor pár év múlva a feminácik ebbe is belekötnek. Csupán arról van szó hogy az átlagos alkatú nők a legkelendőbbek és azok a lányok akiknek vannak kilengései (túl vékony, túl kövér, túl izmos, túl gyenge... Stb.) azok jó eséllyel tisztában vannak azzal hogy nem tartoznak az "átlagba" és ezért az egész személyiségüket meg tudja változtatni a tudatalatti folyamatos kompenzálás

2022. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretjük a kövéreket
2022. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!