Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb férfi azért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi azért szereti a vékony nőket, mert bennük nagyobbnak tűnik a farkuk?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfi ego miatt van az, hogy a vékonyabb nőket kedveli a pasik többsége, mert bennük nagyobbnak tűnik a pasi farka. Vannak szép husibb nők is, de ők sokkal kevesebb pasinak kellenek, szerintem amiatt, mert egy vastagabb comb és nagyobb popsi mellett a farkuk csak egy kis ceruzának tűnik a szemükben.
2022. jan. 26. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak szimplán nem vonzódik mindenki a telt nőkhöz...
2022. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Szép próbálkozás de nem, szimplán sok férfi nem a zsírgolyót preferálja.
2022. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A töltött káposztát azért szereted mert sok benne a C-vitamin? Aki a vékony nőket szereti az azért szereti mert ilyen a ízlése, nem agyal azon mekkora lenne benne a farka (max. azon hogy dugná meg 😂).
2022. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek más más az izgató!
2022. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, röntgen felvételt szoktam készíteni, és utánna azt nézegetem, hogy néz ki a farkam a csajban.
2022. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy mikropénisz senkiben nem tűnik nagynak.🤷‍♀️
2022. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Na, az ilyeneket bírom, amikor elolvasok egy kérdést és már elkezdek röhögni. Egyesek nagyon kreatív dolgokkal állnak elő amikor gondolkodnak :D
2022. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Én nem ezért, hanem mert sokkal szebb a lábfejük nekik.
2022. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tiszta hülyeség amit mondasz kérdező. Már én is gondolkoztam ezen. Én amúgy a telt nőkért vagyok oda, de az biztos hogy kutyapózban egy kicsi, vékony nővel szexelve máshogy néz ki vizuálisan a mutatvány, ez már nekem is feltűnt. Teljesen mások az arányok és ez tényleg izgató látvány. De ez csak egy dolog, összességében egy telt nőhöz sokkal jobb hozzábújni, nekem nagy pluszt ad az a kipárnázottság, puhaság,meg a méretes idomok látványa.
2022. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
És a talpuk szaga is savanyúbb, ugye 8-as?
2022. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!