Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2L-1F felállású szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2L-1F felállású szexnél általában meg van előre beszélve, hogy melyik nőben élvez el a pasi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

#19: A fogamzásgátló nem jelent semmit, szóval legalább van esze a párodnak. A friss szűrés macerás, de tök jó, ha nektek ez bejött és minden partner benne is van.

#20: Az semmit se jelent, így ez felelőtlenség.

2022. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
#21 Párom úgy van vele, hogy ha egy baba összejönne így is, akkor az csak velem legyen. Más nőtől nem szeretne gyereket. Mivel nem szereti egyikünk sem a gumit, így emiatt megyünk mindig előtte szűrésre mind (mindegy, hogy férfit vagy nőt veszünk be). Így a legbiztosabb. Nem kevés ideje hármasozunk és még soha semmit nem kaptunk el. Más ismerősünk pedig mindig gumiban csinálta, de így is elkapott egy kis nemibegetséget a másiktól. Nem egy olyan személy volt, akivel lefeküdtünk volna, de kiderült, hogy nemibetegségük van. Ők se tudtak róla, mivel nem mindnek van mindig tünete.
2022. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15%
Mi azt is megbeszéljük melyik lányba hányat lökök és sorrendben milyen pózok jönnek. Nem lehet azt csak úgy spontán ahogy épp jólesik. Atya ég. Mit képzeltek ti? 30F
2022. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%

Én szinte csak a barátnőmbe megyek. Aztán vagy osztozik a másik lánnyal vagy nem.

Van amikor a másiklány kapja a cuccom,ő mindig osztozik.

2022. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
Én tiszteletben tartom mindenki kérdését,de szerintem ez egy igen hatalmas fa@ kérdés. Eleve ha 2 nővel vagy, legyen minden spontán,pont attól izgalmas...ha meg az a bizonyos 2 nő benne van a dologban,akkor teljesen mindegy kiben mész el. Nem? Ha meg nem,tartsatok pár perc pihit,és a másik is megkapja amit annyira akar. :)
2022. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annyi a "szabály" hogy a másik lánynak nem csinálom punciba.


És ez bár nem kérdés de ide tartozik,hogy a barátnőm puncija nyilván csak az én farkamnak szabad.

2022. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nállunk nem volt megbeszélve semmi, de valamiért sose mentem el a másik lányban. Csak egyszer a szájában.

Mind1, hogy ki az a második lány, a saját barátnőmet megtisztelem ezzel mindég.

2022. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor!
2022. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi azt beszéltükmeg,hogy a barátnőmmel mindenki mindent. De én a másiklánnyal, takarèkon azaz nincs orál. Meg nem lőhetek a puncijába natur,csak gumival.

És ő sem csinálhatmeg engem felcsatolhatóssal.

2022. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!