Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2L-1F felállású szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2L-1F felállású szexnél általában meg van előre beszélve, hogy melyik nőben élvez el a pasi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Igen úgy a korrekt
2022. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem megy mind a kettőbe közvetlen egymas utan.. :)
2022. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Az a legtisztább ha szájba megy és a 2 lány finisbe csókolózik. Szerintem az a legkorrektebb. Mert így mindenki kap.
2022. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem krva ritka a beleélvezés ilyen többesekben, hisz akkor az azt jelentené, hogy nincs védekezés. Max ha a ffi és az egyik nő párt alkot, akkor oké, nyilván élvezhet bele, de idegen nőbe?? Meg ha esetleg mindkettő idegen? Na ne már.. 1) nemi betegségek 2) terhesség. Nagyon kockázatos, szerintem hülye aki bevállalja. A saját nőjébe oké, másba ne. Alap kellene legyen a gumi is ugyebár, meg most ki akarna teherbe ejteni egy idegen csajt? Felelőtlenség lenne.
2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom abba amelyik jobb volt (gumival).
2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Két tanúval kell előre szerződésben rögzíteni. :-)

Nekem egy spontán ilyen együttlétem volt, ott spontán volt a vége is, a másik csalódott volt.

2022. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

6

Azt gondolom, még jó hogy hajtépés nem volt az anyagért:)

2022. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, én voltam két lánnyal férfiként.
2022. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

6

És mi alapján élveztél abba a nőbe akibe?

2022. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
9# Úgy jött ki a ritmus, nem beszéltük meg előre. Jól bánt a nyelvével, és igazából én vele akartam lenni. De ezt kb. ő döntötte el, hogy most "végére jár" a dolognak. De azért ez nem akkora dolog, mert az zavart, hogy a másik lánynak kevesebb jutott az örömökből. Illetve, amennyire izgalmas ez fantáziának, annyira fura, kicsit romlott, nem eléggé intim érzés volt hármasban csinálni. Az érzelmek "bekavartak", érzékeny terület. Persze én egy érzékeny csákó vagyok és ez csak egy eset. Mások, más helyzetben máshogy is érezhetnek.
2022. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!