Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2L-1F felállású szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2L-1F felállású szexnél általában meg van előre beszélve, hogy melyik nőben élvez el a pasi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 14:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

10

Szóval tulajdonképpen nem is te döntöttél, hanem az egyik csaj:)

2022. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11# jah, rárabolt, nem volt mit tennem! :-)
2022. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Szegény másik csaj akkor nem csoda hogy nem kapott belőle, kicsit jobban kellett volna küzdenie:)
2022. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Mi amikor párommal hármasozunk más nőkkel, akkor mindig belém élvez el. Az első ilyen alkalom előtt megbeszéltük mindent (csók, védekezés, hova élvezhet stb). Azóta is ezek a szabályok vannak nálunk. Teljesen jól működik. Amelyik lánynak nem tetszik valami az elején, azt nem vesszük be.
2022. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

14

De ha a csaj úgy rácuppana a pasidra, és kénytelen lenne beleélvezni akkor mit tennél?

Vagy nem hagynád hogy ez megtörtényen?

2022. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

14 vagyok. Mivel mindent előre megbeszélünk, a csaj is belement és olyat nem veszünk be, aki csak egy riválisnak tekint (hány ilyen van amúgy), így ilyen nem fordulhat nálunk elő. Párom meg van annyira intelligens, hogy tudja kezelni a helyzetet. Mivel ő idegen nőnek a hüvelyébe nem élvez még véletlen se bele, így főleg figyel. Nem véletlen van az, hogy amikor érzi, hogy a vége fele jár, akkor átrakja belém és úgy folytatjuk.

Mivel nálunk ilyenkor hármasban mindenki számára tilos a kisajátítás, így nem szokott ilyen történni. Egyszer volt egy csaj, aki megpróbálta, de őt már az elején a párom hazaküldte (a csaj lelökött az ágyról, hogy ne nyúljak hozzá a páromhoz, mert ma ő vele fog dugni a párom és én amúgy is kimehetnék a szobából, mert zavarom őket😂). Páromnak volt ez nagyon kellemetlen helyzet, de jól kezelte.

2022. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha mi hármasozunk +1 lánnyal, akkor a párom a másik lányba, 4 esnél mindenki a másik párjába, ha 2 pasi van akkor mindenki belém :).
2022. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó 2 válaszoló mő kifejtené, hogy ezt most gumiban írja vagy anélkül? Mert úgy hangzik, mintha ti egyáltalán nem védekeznétek semmilyen alkalmi partnerrel.

(ha gumiban menne a szex, akkor senkibe se élvez, max a gumiba. Ha oda megy a cucc, akkor meg kb mindegy, hogy épp kinek a pinájában van a pasi szerintem) N

2022. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
16 vagyok. A lányok és én is mind fogamzásgátlót szedünk. Viszont párom így se szeret idegen lányba élvezni, csak belém. Mindenki elmegy előtte szűrésre, hogy nemibetegséget se adjunk át senkinek.
2022. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
17. állandó partnereink vannak.
2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!