Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a regr@bancosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a regr@bancosabb dolog , amit csináltál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
26%
#64 jaj, dehogynem…:D és megszámlálhatatlan van ilyen, akinek a csillagokat lehozták - bár nem tudom minek és milyen alapon - aztán elment félre pucsítani, mert az jó buli… biztos sok naiv hülye van, aki elhiszi hogy ezek a bulizós kislányok meg a fesztiválosok akik egyszerre 7 akárkit szopnak le, meg végigdugja őket egy házibuli, hogy ezek valaha megváltoznak, amíg a szerelem tart, addig igen, amint elmúlik de kapcsolatban vannak és megkaptàk a csillagokat, de már felszínre kerülnek az ösztönök, magyarul, elkezd VISZKETNI, bizony mennek és élik az állatias életüket, és most nem arról van szó hogy az ember ne engedjen teret a vágyainak, de amikor állattá silányul, és elő adja hogy ő is tud szeretni, meg hűséges lenni, azt valóban csak egy igazi balek hiszi el:DDDD
2022. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
92%
Nem kéne haragudni.A nő az ilyen, ők nem fognak változni.
2022. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
89%

#71:


Én csak annyit mondtam, hogy egy normális lány is csinálhat ilyet, ha rosszul bánnak vele.


Viszont ha te alapvetően egy ledér, rib-ncos lányt akartál volna megszelídíteni, akkor nem véletlenül nem sikerült.

2022. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
28%
Innen is látszik, hogy a liberalizmus/individualizmus (nálunk fő képviselői a fidesz és az összefosás) mérhetetlen károkat okozott az erkölcsnek és az emberiségnek.
2022. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
18%

73. Nem szoktam a közelébe menni ilyeneknek, sőt, alapvetően tartom a távolságot.

Kinek mit jelent hogy rosszul bánnak vele, ma az a szokás, hogy 1 hétig nincs szex, mert a másik fáradt, holnap már más ágyàban kelnek, nem közvetlen saját tapasztalat, hanem mások tapasztalata alapján.

Nagyon alacsonyak az értelmi színvonalak.

2022. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
29%

74

+1

2022. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
75%

"Tudunk szeretni, tudunk hűségesek lenni. Csak egy botlásról van szó." Ez a kedvencem a #23 kommentjéből :D Az ilyen csak magát tudja szeretni és akkor tud hűséges lenni, ha unikornisok esnek az égből. A botlás pedig az örök kedvenc :D Milyen sokan botlanak meg úgy, hogy egy álló farokra esnek rá :D


Ettől függetlenül hülyeség, amit a 22-es írt. Felesleges. Kurv..nak beszélni hűségről, olyan, mint tolvajnak arról, hogy ne lopjon vagy gyilkosnak, hogy ne öljön. Teljesen felesleges, mert ő ilyen. Erkölcsileg egy szinten vannak. Ez nemtől függetlenül igaz.

2022. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
67%

Ez baromság. Teljesen az aktuális viszonyon múlik, hogy hogyan viselkedik az ember. Nagyon kevés az olyan, aki saját meggyőződéséből ugyanúgy viselkedik mindenkivel.


De én örülök neki, ha te minden egyes kapcsolatodban ugyanolyan egyenes voltál és véletlenül sem szeretted az egyiket jobban, mint a másikat. Vagy ugyanazzal az egy emberrel élsz 25 éve.

2022. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
87%

Amikor 2010-ben először szavazhattam, és a Fideszhez tettem az X-et....

Azóta is nagyon szégyenlem.

2022. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
70%
#60 Tökéletesen leírtad.
2022. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!