Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a regr@bancosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a regr@bancosabb dolog , amit csináltál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
71%
Viszonyom volt a főnökömmel. Amikor elkezdődött, az első pár hónapban még volt pasim. Párszor előfordult, hogy úgy mentem haza a pasimhoz, hogy közvetlenül előtte szexeltem vagy leszoptam a főnökömet.
2022. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
36%

#21!

Ezért vagytok gusztustalanok, ge.cis pofával adtál puszit vagy csókot az akkori párodnak! Te egy ribizli vagy.

2022. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
70%

De ti minek jöttök ide csak azért kommentelni, hogy lerib*ncozzatok minket? Nem nektek szólt a kérdés, nem nektek szóltak a válaszaink. Egy-két ilyen dologtól eltekintve ugyanolyan lányok/nők vagyunk, mint bárki más. Tudunk szeretni, tudunk hűségesek lenni. Csak egy botlásról van szó.


Kíváncsi lennék, ha nektek adatna ilyen lehetőség, akkor is a misére szaladnátok-e szentelt vízért, meg gyónni az atyához.

2022. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
73%
#23: hagyd, csak az irigység beszél belőlük. Az olyan lúzerek kommentelnek így mint a 22-es, akiknek soha semmilyen kalandban nem volt részük és nem is lesz soha.
2022. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak tudod, nem igazán értem. Az incelek pl, akik olyanokat írnak, hogy 18 éves kor felett minden nőt meg kellene ölni, vagy hogy mindent megd*gnának, ami mozog, ha lenne rá lehetőségük, majd mennek sírni a Társkeresési problémákba, hogy ők kedvesrendes férfiak és nem kellenek senkinek, mitől erkölcsösebbek, mint mondjuk aki lefeküdt egy idegennel egy fesztiválon?
2022. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim válasza:
25%
Én kimondottan szeretem, hogy a nők ilyenek. Elég egy kis színjáték és máris az ágyamban vannak, aztán dobom is ki őket a francba. 😂
2022. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a többi kommentelőnek nem jut semmilyen nő sem. Csak ha az alább leírt szituációkban nem mondanák azt a lánynak, hogy “Bocsi, de nekem ez nem egyezik az elveimmel!”, hanem ugyanúgy kihasználnák a helyzetet, akkor nincs miről beszélni. Erkölcsről sem, arról pedig pláne, hogy ki a rib*nc.
2022. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan :D Egyszer be is ismerte nekem egy srác ezt. Ő csak egy nővel volt, én akkor 8 pasival (kicsit idősebb is vagyok nála mondjuk). Mondja: Jézus, ez jó sok... Mondjuk... Én is lefeküdnék 8 nővel.


Úgyhogy ez csak irigykedés, sose lesz lehetőségük kalandozni. Akinek van lehetősége, csak nem akar élni vele, az nem ribizlizik lányokat.

2022. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
61%

"Ezért vagytok gusztustalanok, ge.cis pofával adtál puszit vagy csókot az akkori párodnak!"

Hát nem tudom, az én páromat kifejezetten izgatja, ha szopás után megcsókolom, mert számára egyszerűen izgató, hogy érzi magát rajtam, hiszen még egy jele annak, hogy mi is történt korábban. Én ugyanígy vagyok ezzel; én se bánom ha csókolózunk nyalás után, épp ellenkezőleg.


Vagy brutálisan kényeskedő vagy, vagy szimplán roppant irigy, bár a stílusod miatt én az utóbbira tippelnék. ;)

2022. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
92%

#29 Arra gondolt, hogy más férfitól gcis szájjal.

Kérdésre a válasz: Kb 10 perc ismeretség után szopás és szex egy szórakozóhely mosdójában.

2022. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!