Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel análisan szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel análisan szeretkeztünk majd így is èlveztem bele. Kis idő után hasmenèse lett. Van valami összefüggès a 2 dolog között?

Figyelt kérdés
Nagyon szokatlan volt neki mert èvek,èvtized óta nem csinálta így.
2022. jan. 6. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen van
2022. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom a sperma olyan hatású volt mint egy kis beöntès.
2022. jan. 6. 01:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves a hölgy? Negyvenes korosztály? Te hány éves vagy?


Nem árt, ha tudom, hogy az én (negyvenes) korosztályom hány évesekkel tud "összejönni", ismerkedni.


Két ismerősöm is "holtversenyben" van nálam. Egyik jóval fiatalabb, másik jóval idősebb. Még nem volt semmi, csak "udvarolgatnak", de mivel ismerik egymást, kissé vetélytársak is.


(Nagyon rossz érzés, nem én biztatom őket, hogy így tegyenek egymással!) Méghozzá mélyen hívő, tehát eleve önmegtartóztató ismeretségi kör. Jó- és rossz "fiúk" is egy személyben.


Ui: remélem, nem bántó a kérdés kérdező. Legalábbis nem annak szánom. Puszta kíváncsiság. Ha nem szeretnél, akkor nem válaszolsz rá.

2022. jan. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Èn 37 a mostani állandó partnerem 44.

De az exbarátnőm 50 èves.Vele 6 èvig voltam együtt. Ő akkor annak idejèn 41 èves volt amikor összejöttünk èn 28.

2022. jan. 6. 05:02
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Megesik az ilyen

Remelem jól odaraktad neki

2022. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglepődtem mert ő kèrte. Hagyományosan szexelünk kutya pózban aztán megszólalt,hogy vegyem ki a farkam a punciból ès dugjam seggbe.. szűk volt hamar bele èlveztem.
2022. jan. 6. 08:04
 8/8 manly ***** válasza:
Van mert felturkáltad a fenekét.
2022. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!