Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miután análisan szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Földesi Jánossssss kérdése:

Miután análisan szeretkeztem egy férfival külön síkosító használatával, ki kell mosni fenék kimosóval a esetleg bennem maradt sikositot? Vagy nem szukseges?

Figyelt kérdés
Anál,kanál,fakanál,síkosító
2017. szept. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Bár az nem derül ki hogy óvszert használtok-e vagy nem.

Ha nem használtok akkor ki kell mosni magad.

Ha viszont használtok akkor csak akkor szükséges kimosni magunkat ha nagyon sok síkosítót használtok. Mert ha sok van akkor előbb utóbb az minden képen el kezd kifolyni és nedves foltot hagy először az alsódon majd a nadrágon. És talán még azon is amin ülsz.


Aztán megint. Nincs tapasztalatom. Lehet hogy hülyeséget mondtam/mondok. Ez az egész csak az én "teóriám". Hogy e a következménye.

2017. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem szükséges ha keveset használtatok. Ha sokat, akkor ki kell, mert ha pukizol, akkor folyásod lehet.
2017. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Huh 2-es!ezt jól odamondtad!A LEGBAGYOBBB KÖCSÖG TE LEHETSZ!!!
2017. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen hasznalunk ovszert, koszi az ertelmes valaszokat!! :*
2017. szept. 17. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anál,kanál,fakanál,síkosító


Kanál meg fakanál? :-D

2017. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!