Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a regr@bancosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a regr@bancosabb dolog , amit csináltál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
86%
Pénzért szexeltem férfiakkal. 22L
2022. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 kisördög1 ***** válasza:
73%

Egyik sem elítélendő, inkább izgalmas sztorikat írtak le. Nem is értem a sok álszent fogadatlant, mit osztják itt az észt és ítélkeznek. Ha nem tetszik tovább lehet lépni, nem kell olvasgatni és főleg véleményezni.

Inkább köszi csajok hogy leírtátok a kis titkaitokat!

2022. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
75%

Engem teljesen eltölt a rossz érzés, miközben olvasom a válaszokat...


Tényleg ilyen gonoszak lennének a lányok, hogy nem tudnak megmaradni egy pasi mellett, aki a csillagokat is lehozza a lánynak? És a pasinak csak a lány van és ő a legfontosabb?

2022. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
61%

#64:


Ezek nem olyan férfiakkal fordul elő, akik a csillagokat is lehozzák a lányoknak, maradjunk ennyiben.

2022. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
81%

64.: Ahogy a 65-ös mondja, ha egy lánynak tényleg lehozza a csillagokat is a párja, az nem érzi magát elhanyagolva, biztos nem lép félre. De ezt sokszor nem érzékelik, amikor 2 év után szakítottam az exemmel, akkor sírt, hogy ő mindent megtett értem és ez nem volt elég... Holott hetente beszéltem vele hogy mi zavar és mivel bánt meg, gyakorlatilag semmi jót nem tett értem a végén, de neki így esett le, hogy mindent megtett és nekem ez sem volt elég. Hát nem.


Szóval a lényeg, a lányok nem gonoszak, ha azt kapják egy kapcsolatban, amit ők is adnak és boldogok, akkor nem csalnak és nem szakítanak. Csak a fiúknak is figyelni kell és megérteni, hogyha a lány meg szeretne beszélni egy problémát.

2022. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
82%

10:12es vagyok.


Mondjuk ebbe hirtelen nem is gondoltam bele.. De igazatok van!


Köszi!:D

2022. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
0%

Látom, valakinek nem tetszett a válaszom, és töröltette...

Fájt az igazság? 🤦‍♀️

2022. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
0%

31-es.

Ezt a sztorit röviden, tömören leírtad. Izgi :)

A leírtak alapján nem bántad meg ezt az egymás utáni sexet, gondolom felizgatott. Volt erre több alkalom is?

Érdekel :)

30f

2022. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerre 3 pasival szex.
2022. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
19%
Én rendszeresen jutok lyukhoz. De szerintem is undorítóak gusztustalanok ezek a mai nőstènyek, és ezek mondják hogy ők is tudnak hűségesek lenni, meg szeretni, micsoda mesébe illő kamuk:D
2022. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!