Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az unoktestvéremre eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unoktestvéremre eléggé ráizgultam! Szeretném ha összejönne vele a dolog! Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Eléggé izgat, szívesen megtenném vele. Célozgassak neki, vagy mit csináljak? Ő egy 20 éves lány, én meg 18as fiú vagyok
2022. jan. 7. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nyúlj alá.
2022. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
hülye vagy, hagyd békén
2022. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Próbálkozz be nála!
2022. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Elősször inkább szaglászd körbe a dolgot, hogy vevő-e rá.

Márpersze csak ha szeretnél továbbra is rendszeres meghívott lennei a nagycsaládi grillpartikon.

2022. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nincs más csaj a környékeden?
2022. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Az rokon, hagyd másra.
2022. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Az uncsitesók közt a házasság is engedett dolog.Vágj bele.
2022. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Én is így vagyok uncsimmal. Én azt javaslom, hogy mondjuk ha egy közös esküvőn részt vesztek, akkor bepiálva tereld rá a témát, hogy amúgy mennyire birod. Aztán meglátjátok. Ha nemet mond legalább van kifogás, hogy részeg voltál éa nem úgy értetted. xd

Legalábbis csak így tuti nem hoznám fel neki. Ráadásúl tuti lesz másik csaj is aki bejön neked, nem muszáj rokonnal. Lehet most úgy érzed, de változik majd.

2022. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

#7: csak másod-unokatestvéreknél és orvosi vizsgálat után...

szállj le a rokonaidról, van millió más lány

2022. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Valamelyik szülőd testvérének a gyereke.

Ha már józan eszed nincsen, legalább ne akarj orbitális nagy családi botrányt abból, hogy nem bírsz a farkaddal!

Mi a frász van veled? Nincs több nő a környéken? Néhanapján mozdulj ki, és ismerkedj. Uncsitesó házhoz jön, azért rá vagy begerjedve?

2022. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!