Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az unoktestvéremre eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unoktestvéremre eléggé ráizgultam! Szeretném ha összejönne vele a dolog! Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Eléggé izgat, szívesen megtenném vele. Célozgassak neki, vagy mit csináljak? Ő egy 20 éves lány, én meg 18as fiú vagyok
2022. jan. 7. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
18 éves vagy szóval kb. olyan szinten vannak a hormonjaid hogy a krumplit is megdugnád ha nem gurulna el. Van még pár millió nő a földön, attól hogy jóban vagy az uncsitesóddal még nem jelenti azt hogy dugni is akar veled - ne gondold túl a storyt, engedd el és startolj rá (normálisan) más csajokra.
2022. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki szerint nem engedélyezett unokatestvérek közt a házasság, ezt alá tudná valamivel támasztani?

Én csak az 1952. évi IV. törvényt találtam, miszerint:


"Csjt. 8. § (1) Érvénytelen:


a) az egyenesági rokonok és


b) testvérek házassága, továbbá


c) a testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával,


d) a házastársnak volt házastársa egyenesági rokonával, valamint


e) az örökbefogadónak az örökbefogadottal kötött házassága.


(2) A testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával és a házastársnak volt házastársa egyenesági rokonával kötött házassága nem érvénytelen, ha a jegyző felmentést ad, akár a házasságkötés előtt, akár utóbb, a házasság fennállása alatt."


Egy szó nincs itt unokatestvérről.


Ettől függetlenül én sem tartom szerencsésnek, ha valaki az unokatestvérét akarja megdugni. Jogi akadálya viszont tudomásom szerint a házasságuknak sincs.

2022. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
#12 a jogszabályt helyesen idézted, törvény nem tiltja, de társadalmilag nem elfogadott, s nem túl szerencsés.
2022. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyolcas, hallottad már azt a kifejezést, hogy in vino veritas?
2022. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Uncsitesoval nyugodtan szexelhetsz a törvény nem tiltja. Az meg, hogy a társadalom mit szól hozzá az kitérdekel. Ti kettőtök élete számít csak, nem az hogy Béla bá a hentes mit gondol vagy a Marika a pékségből. Ha te meg uncsitesod akartok szexelni akkor hajrá. Én drukkolok nektek. :)
2022. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!