Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a regr@bancosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a regr@bancosabb dolog , amit csináltál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
22%

Na jóóó, akkor most vesézzük ezt ki te szörnyeteg! :D


1. 16 évesen ami történik, szinte még hülyegyerek fejjel,az teljesen lényegtelen. Ráadásul úgy tűnik nem is volt ok nélkül már az sem.


2. Ehhez úgy különösen nem akarok mit hozzáfűzni, jogosítványom se nagyon lenne rá, hogy miért, erre hozok egy saját példát: első csajom történetesen a saját unokatestvérem ex barátnője volt. És még csak nem is teljesen a szakításuk után evett a fene össze minket... Ha ez ellen nem volt kifogásom, hogy törhetnék pálcát mások felett? :D



3. Sajnos előfordul.


4. Ez is :D

Én is hülyítettem több lányt egyszerre, összejártunk az addigra már exemmel(1.pontban szereplő lány),hitegetve hogy ohh majd újra összejövünk,holott eszem ágában nem volt vele komolyan kezdeni miután megcsalt, ezzel párhuzamosan udvaroltam már komolyabban a jelenlegi páromnak is,ami önmagában nem volt szép dolog, mert még ő is kapcsolatban volt :D ,és volt még eközben egy 3. lány akivel alakulhatott volna,elég jól kijöttünk,miatta még mai napig van némi bűntudatom, mert amint a mostanival elkezdett komolyabban alakulni, egyszerűen felszívódtam,nem kerestem többet őt sem. Ez nagyon csúnya dolog volt,nem érdemelte volna.


5. Hát ehhez az én 4-es pontomhoz tudok visszacsatolni, ahelyett hogy megmondtam volna az exemnek,hogy hagyjuk egymást, inkább kihasználtam,hogy ő még remélt egy esélyt kettőnknek, miközben már rég mással terveztem a továbbiakat...



Te még mindig jobb vagy, annyi évre elosztva, nekem ez nagyjából 2.5 év története. Viszonylag későn kezdtem, önbizalomhiányos hülyegyerek voltam tini koromban, az egyes pont mozdított ebből ki, akkor nőtt egy kis tököm,amihez persze eszem nem volt, és halmoztam sorra a hülyeségeket,de hála a páromnak,tovább nem tudtam pusztítani, viszonylag időben összekerültünk komolyba :D


Büszke nem vagyok ên se ezekre, de talán kellett ahhoz hogy a mostani helyzetemet tudjam jobban értékelni, ha nem történtek volna amik történtek,talán ezt csesztem volna csúnyán el. És ezzel párom is egyet ért, természetesen ismeri a történetemet, mert mire összejöttünk 5-6 éve jó barátok voltunk,"élő közvetítésbe" látott mindent.

2022. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
45%

Jó, de Te egy alfa vagy, én pedig egy undorító nő. :D


Amiért Téged éltetni illene, engem a máglyán megégetni. Tartsuk magunkat a hagyományokhoz. :D

2022. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
44%

"de Te egy alfa vagy...."


Aham, minden tipik alfa pont ilyen........

😂😂😂😂


26N

2022. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
24%
Engem ne is sértegess ezzel az alfa megnevezéssel 🤣🤣 nagyon távol áll tőlem :D csak egy hülyegyerek voltam aki kereste önmagát...:D Amúgyis, ezek az "alfák"csak szimpla seggfejek, akik mást se csinálnak csak gázolnak át mindenkin,önzően. Vagy rosszul definiálom a szót? :D
2022. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
30%

Sírok, hogy beoltott valaki full komolyan, amit én viccnek szántam.


Amúgy ne vedd már el a kedvem. :( Néhány napja tudtam meg, hogy a szigma nem egy fogkefe márka, hanem az Oxford Dictionary incel verziójában az konkrétan én vagyok, csak nőben. Hagyd gyakorolni a szakzsargonokat!!!!

2022. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
57%

Itt viccelni nem szabad.

Megosztani tapasztalatokat, vagy neadjisten hibákat, nem szabad.

Ezen a nemes szenteltvízben itatott helyen, egyetlen dolgot tehetünk, túlélésért, azonosulni az incel-vallással, és haragudni a világra! :D különben hitetlen árulókként a pokol tüzén égünk az idők végezetéig, ahol az incel-ördög a 3ágú villájára húzott lángoló dildóra még csak rá se köp hanem szárazon nyársal vele. :|

2022. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
44%
Látod, ez a probléma. Nem írtuk ki a sor elejére, hogy “kedvesrendes fiú vagyok”, aki nem is kér olyan sokat, csak valamelyik VS modellt karácsonyra magának. Vagy ugyanezt alfaként úgy, hogy a végén nem tanúsítasz önkritikát, vagy megbánást, hanem proli fennhéjazással nyomasztani vele az embereket, hogy ez aztán az élet. Megbuktunk és újra meg fogunk.
2022. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi,mehetünk a levesbe.
2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
56%
Ne irkaljatok már ide hülyeségeket meg regényt!!
2022. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha 1lany egyedul álló es ugy szexel teszem azt 1honap alatt 3 vagy akar 30 pasival az nem ribnc csupan elvezi az életét. Viszont ha mar parkapcsolata van az mas.a gondolat ,hogy ugy csokolna meg engem a párom, hogy elotte le szopott valakit hat mit mongyak gusztustalanul undorító,ezt gondolom minden ilyen nőről.szakitson es aztan szopja vegig az orszagot az o dolga.de aki ilyet tesz ugy ,hogy parja van aki szereti ot az egy gerinctelen ribizli.
2022. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!