Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mármint jó nem nagy minta, 4 férfi összesen, de ebből 3 számára annyi volt az egész, hogy ugyanazt a mozdulatot ismételgeti nyelvvel, mintha kb fagyit nyalogatna... a negyedik próbáld azért több féle módon közeledni, de teljesen véletlenszerűen, hiába vannak apró jelzések, hangok... ja ha vannak hangok aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba.


De ez tényleg olyan nagy dolog, hogy reakciókra figyelve próbálni kényeztetni, és nem csak úgy állni hozzá, hogy na rányomom a nyelvem aztán hajrá.


Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?

Igaz, egyszer próbáltam annyit javasolni, hogy csinálja változatosan és majd a reakciómból észreveszi, hogy miként csinálja tovább, annyival elintézte, hogy tudja a dolgát.


Na szóval így inkább most a másik szemszögből érdekelne, hogy ki mit gondol erről, miként próbálja tenni, milyen a partnerek reakciója. Vagy csak én vagyok ilyen hogy 4-ből 4 esetben ilyen partnert találtam.


A vicc, hogy a próbálkozós volt a legelső, a maradék 3 meg utána jött, utolsó pont ma este, de szerintem ez sem lesz egy hosszú távú kapcsolat, mert amúgy is úgy néz ki hogy nem mindenben vagyunk egy hullámhosszon.



2022. jan. 11. 23:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
31%

"Komolyan muszáj ezt itt? Nem ez volt a kérdés, hogy mit okoz vagy mit nem, és ne haragudjatok, de iszonyat hangulatromboló is."


Kb. itt bizonyosodott be, hogy nyalásnál sem a csávókkal van a probléma valószínüleg... ennyit rinyálni egy kérdés alatt... neked van ami jó amúgy? XD

2022. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
41-es: Ajánlom figyelmedbe a 40-es válaszomban leírtakat.
2022. jan. 12. 22:13
 43/47 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen megértelek. Azért is próbáltam arra célozni, hogy szedd össze a számodra fontos információt a hozzászólóktól, a többivel pedig próbálj nem foglalkozni, azzal majd foglalkozik az, akit érdekel. Nem tudod befolyásolni, ki mit írjon, hisz ez önkéntes segítség. Vagy az ellenkezője.

A tévét is átkapcsoljuk, ha gombás reklám van :-)

Bocs, hogy én sem a témával kapcsolatban írtam.

#39-es voltam.

2022. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
69%

Akkor a szopás tényleg káros?

Ezt irta valaki.

2022. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
93%

34 / Nem mondom , hogy nincsen igazad , így már azért el hiszem .

De ha mindent alaposan megvizsgálunk és össze adunk , akkor mi az , ami számunkra nem káros ?

Példa képen említetted a cigarettát , ami valóban nem rossz példa ,, de én inkább nyalok egy ápolt és gusztusos puncit , mint sem hogy el szívjak egyetlen szál , büdös cigarettát .

Viszont köszönöm a hasznos infót a részedről . 31 / voltam ...

2022. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes én szeretek nyalni és néhány csajnál nagyon hamar elerem az orgazmust de vannak akiknek úgy nem jó. De hiába mondják hogy csináljam, úgysem jó, meg nyaljam arrébb, itt, ott... Erősebben gyengébben... A vége az ilyen lányoknál mindig az volt hogy inkább hagyjuk. Pedig én próbálkoztam ahogy mondták de vagy nem passzoltunk vagy nem volt meg a kellő érzelem vagy ezek a csajok nem képesek élvezni a nyalást. De mivel tudom hogy más csajok meg élvezik ahogy én csinálom így nincs más dolgom csak keresni egy olyan csajt akivel össze illunk.

Azért gondoltam már rá hogy statisztika céljából kinyalok pár csajt de az a baj hogy a legtöbb lány akkor már többet akarna.

2022. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
46 / Röviden , a te kommentedet valóságosnak hiszem , mert én is felismerem benne az én valós tapasztalataimat , ezért is , nekem nagyon szimpatikus a válaszod .
2022. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!