Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mármint jó nem nagy minta, 4 férfi összesen, de ebből 3 számára annyi volt az egész, hogy ugyanazt a mozdulatot ismételgeti nyelvvel, mintha kb fagyit nyalogatna... a negyedik próbáld azért több féle módon közeledni, de teljesen véletlenszerűen, hiába vannak apró jelzések, hangok... ja ha vannak hangok aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba.


De ez tényleg olyan nagy dolog, hogy reakciókra figyelve próbálni kényeztetni, és nem csak úgy állni hozzá, hogy na rányomom a nyelvem aztán hajrá.


Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?

Igaz, egyszer próbáltam annyit javasolni, hogy csinálja változatosan és majd a reakciómból észreveszi, hogy miként csinálja tovább, annyival elintézte, hogy tudja a dolgát.


Na szóval így inkább most a másik szemszögből érdekelne, hogy ki mit gondol erről, miként próbálja tenni, milyen a partnerek reakciója. Vagy csak én vagyok ilyen hogy 4-ből 4 esetben ilyen partnert találtam.


A vicc, hogy a próbálkozós volt a legelső, a maradék 3 meg utána jött, utolsó pont ma este, de szerintem ez sem lesz egy hosszú távú kapcsolat, mert amúgy is úgy néz ki hogy nem mindenben vagyunk egy hullámhosszon.



2022. jan. 11. 23:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
29/ Torokrák ? Ez szerintem nem igaz . Miért lehetne a puncitól , torokrákot kapni ?
2022. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
45%
30/ Ez már igaz .
2022. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
26%
#27 köszönöm szépen!
2022. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
69%

#31 belinkeltem két cikket, az egyik egy viszonylag korrekt oldal, ahol betegségekről írnak cikkeket kutatási eredmények alapján, a másik meg valamilyen magánrendelő oldala, ott is ír ezekről a betegségekről. Egyik sem kamuoldal, kutatási eredményekre hivatkoznak, el lehet olvasni a kutatásokat is, ha nagyon bele akarsz menni, meg egyéb források is írnak róla, mindent nem fogok hirtelen előkeresni, keresgéljen, akit érdekel a téma.


Ez nem azt jelenti, hogy feltétlen azt fogsz kapni tőle, a cigitől se lesz mindenkinek baja, mindenesetre növeli az esélyét. Ha csak józan paraszti ésszel belegondolsz, egy p.nci vagy egy f.sz akármennyire tisztára van mosva, hiába ápolt, olyan baktériumok vannak ott, amik nem éppen a szájüreggel való érintkezésre valók. S.gglyukat sem vélelten nem szokott értelmes ember kinyalni, gondolom nem kell elmagyaràzni, hogy onnan is mit szedhetsz össze.

2022. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
33%

34#

Ez durva!

No, én se nyalok tőbbet p.nát!!

Befejeztem.Nem akarok idő előtt meghalni!!

2022. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
69%
Jó, mondjuk nem azért írtam, hogy mindenki beijedjen, de azért nem árt tisztában lenni ezzel is, amiről nem nagyon beszélnek. Ha van egy normális barátnőd, akivel régóta együtt vagy és tudod, hogy nincs semmi nemi baja, néha napján belefér egy nyalás, de azért ne napi 3x kategória legyen a nyalás/orál senkinél xD.
2022. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
66%

No azért egy picit árnyaltabban értelmezzük a cikket. A hpv vírus első sorban nemi úton terjedő betegség, és egyik fő kiváltó oka a méhnyakráknak. Amiről a cikk szól, hogy úgy tűnik, ez a vírus elkapható orális szexszel, és a szájrák kockázatát is növeli, nem csak a méhnyakrákét.


Szóval a tanulság nem az, hogy a puncinyalás rákot okoz, hanem hogy alkalmi szexben az orális szexnél is szükséges védekezni.


Offtopic megjegyzés: a házipatika és webbeteg oldalakat betiltanám legszívesebbem, mert bármit olvasol ott, kiderül, hogy rákos vagy. Agyfasz...

2022. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Komolyan muszáj ezt itt? Nem ez volt a kérdés, hogy mit okoz vagy mit nem, és ne haragudjatok, de iszonyat hangulatromboló is.
2022. jan. 12. 21:46
 39/47 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező, még mindig jobb, mintha elküldenének melegebb éghajlatra, vagy pl senki sem szólna hozzá... Ezek még inkább hangulatrombolók lennének. Sok választ kaptál, ez pozitív, és még egy fontos témában is érintkeztek emberek, célt értek infók. A te kérdésed által, számodra is érkezett segítség, remélhetőleg, és általad mások számára is.

Persze, mondhatod, hogy akinek kérdése van, tegye fel a saját kérdését külön topikban de azért nem felejthetjük el, hogy ez alapvetően egy segítő oldal, ahol a hozzászólók egymással is kommunikálnak, a kérdések alatt. Ez bele kell, hogy férjen mindazoknak, akik kérdést tesznek fel.

Komolyan, én már olyan bántó, elutasító hozzászólásokat is kaptam normálisan feltett és számomra komoly kérdésekre is, hogy rendesen ideges, elcsüggedt lettem.

Tisztelettel!

2022. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Igen, annak örülök is, bár annak már kevésbé, hogy sajnos többen vagyunk a rossz tapasztalatokkal, bár legalább azért van pár ellenpélda is. Én csak arra céloztam, hogy azzal sincs baj, hogy ilyen témáról beszéltek, csak most hogy fogalmazzam, picit olyan mint a TV-ben egy bizonyos gombás reklám... jó, jó, fontos dolog, de azért ha rosszkor jön szembe elveszi az ember " étvágyát ".


Na én csak erre gondoltam.

2022. jan. 12. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!