Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mármint jó nem nagy minta, 4 férfi összesen, de ebből 3 számára annyi volt az egész, hogy ugyanazt a mozdulatot ismételgeti nyelvvel, mintha kb fagyit nyalogatna... a negyedik próbáld azért több féle módon közeledni, de teljesen véletlenszerűen, hiába vannak apró jelzések, hangok... ja ha vannak hangok aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba.


De ez tényleg olyan nagy dolog, hogy reakciókra figyelve próbálni kényeztetni, és nem csak úgy állni hozzá, hogy na rányomom a nyelvem aztán hajrá.


Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?

Igaz, egyszer próbáltam annyit javasolni, hogy csinálja változatosan és majd a reakciómból észreveszi, hogy miként csinálja tovább, annyival elintézte, hogy tudja a dolgát.


Na szóval így inkább most a másik szemszögből érdekelne, hogy ki mit gondol erről, miként próbálja tenni, milyen a partnerek reakciója. Vagy csak én vagyok ilyen hogy 4-ből 4 esetben ilyen partnert találtam.


A vicc, hogy a próbálkozós volt a legelső, a maradék 3 meg utána jött, utolsó pont ma este, de szerintem ez sem lesz egy hosszú távú kapcsolat, mert amúgy is úgy néz ki hogy nem mindenben vagyunk egy hullámhosszon.



2022. jan. 11. 23:53
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
62%
Én nem nyalok nyálkás húst. Tiétek lehet.
2022. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
31%
#16 milyen betegségekre gondolsz? Férfiaknál, nőknél is jelenvaló betegségekről van szó? Kérlek, nevezd meg őket, vagy linked be, mikre gondolsz? Egész megijesztettél. :-(
2022. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
94%
Én pl imádok nyalni és visszajelzések alapján jól is csinálom, örülök ha a nő örül, nekem megér ennyit. Igazából férfi válogatja, van akit tényleg érdekel, van aki rászánja az időt, meg ért hozzá, van aki lesz@rja, hogy élvezi-e a nő, csak nyalogatja kicsit, és akkor eltudja mondani, hogy ő kinyalt, mindent megtett.
2022. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
5%

Hat nálad lehet hogy nehéz,ezekszerint.

Az ilyen kérdesek azok,amiknek kvára semmi értelme sincs a picsogáson kívül.

Ugyanaz kb mintha bedobnám hogy :A szopás tényleg ennyire nehéz?

Vagy igen ,vagy nem.Te tudod ,hogy valaki miért szopik kva rosszul??

Ugye nem.Honnan tudhatnád hogy ki hogy szereti,ki mire gerjed,meg ki hogy csinálja.

Lehet hogy nekem nagyon jó,miközben másnak meg nem jó.

Beszéld meg vele.Ha meg nem megy,akkor vagy meg szoksz vagy meg szöksz.


De ezeknek a lehetőségeknek,gondolatoknak a számbaveteléhez gondolom kérdéskiirásra se volt igazan szükséged.

Csak arra jó,hogy vergődj egy sort.

2022. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
24%
22-es ne itt keress indokot arra ha nincs kedved szopni ;)
2022. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
95%
Én első alkalommal orgazmust okoztam egy nőnek a nyelvemmel. Tetszett az íze, szerettem csinálni és onnantól már jött magától. Csak egy nagyon kicsit navigált a végefele.
2022. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
71%

"#16 milyen betegségekre gondolsz? Férfiaknál, nőknél is jelenvaló betegségekről van szó? Kérlek, nevezd meg őket, vagy linked be, mikre gondolsz? Egész megijesztettél. :-("



[link]


[link]


Parancsolj, ez két viszonylag hiteles forrás, és amúgy van még, ha mélyebben beleveted magad a témába. Ez nem ijesztgetés, csak sokan teljesen természetesnek veszik, hogy az összes partnerüket nyalogatják, férfi a nőt, orálisan nő a férfit, közben meg bele se gondolnak a veszélyeibe, meg ha valaki felhozza, aki ért is hozzà, akkor még le van hurrogva, hogy ne okoskodjon már. Ezt kellene tanítani, nem azt hogy hogyan nyaljon valaki úgy, hogy ne rinyáljon a csaj, hogy nem tetszik neki...

2022. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%
Milyen veszélyei lehetnek ?
2022. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
19%

28#

Torokrák.

2022. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
75%
Èn is imàdom az oràlis szexet, jó làtni mikor a nő elèlvez a gyengèd kènyeztetèstől. A csikló ingerlèse mellett v. közben a test simogatàsa, az ujjazàs, a gàt simogatàsa, esetlen ha a nőnek bejön a popsi simogatàsa is kiegèszîtő ingerlès lehet. De minden esetben fontos a kommunikàció is.
2022. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!