Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mármint jó nem nagy minta, 4 férfi összesen, de ebből 3 számára annyi volt az egész, hogy ugyanazt a mozdulatot ismételgeti nyelvvel, mintha kb fagyit nyalogatna... a negyedik próbáld azért több féle módon közeledni, de teljesen véletlenszerűen, hiába vannak apró jelzések, hangok... ja ha vannak hangok aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba.


De ez tényleg olyan nagy dolog, hogy reakciókra figyelve próbálni kényeztetni, és nem csak úgy állni hozzá, hogy na rányomom a nyelvem aztán hajrá.


Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?

Igaz, egyszer próbáltam annyit javasolni, hogy csinálja változatosan és majd a reakciómból észreveszi, hogy miként csinálja tovább, annyival elintézte, hogy tudja a dolgát.


Na szóval így inkább most a másik szemszögből érdekelne, hogy ki mit gondol erről, miként próbálja tenni, milyen a partnerek reakciója. Vagy csak én vagyok ilyen hogy 4-ből 4 esetben ilyen partnert találtam.


A vicc, hogy a próbálkozós volt a legelső, a maradék 3 meg utána jött, utolsó pont ma este, de szerintem ez sem lesz egy hosszú távú kapcsolat, mert amúgy is úgy néz ki hogy nem mindenben vagyunk egy hullámhosszon.



2022. jan. 11. 23:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom nőként. Szintén 4 férfinyi tapasztalatom van, ebből kettő csak lefetyelt és a kommunikáció után se nagyon változtattak.

Viszont voltam egy férfival aki istenien csinálta, vele éltem át életem első orgazmusát úgy, hogy nem magamnak csinálom. Ez nekem is nagyon jó tapasztalat volt, mert a későbbi negyedik partnereknek már sokkal jobban tudom közvetíteni hogy mit hogy szeretek és igénylek. Amíg nem volt ilyen tapasztalatom, addig a férfiaknak is nehezebben tudtam iránymutatást adni, tekintve hogy én se tapasztaltam meg milyen ha valaki jól csinálja.

De egy szó mint száz nekem is kevés jó tapasztalatom van.

2022. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nagyon nehéz. Én mestere vagyok, de jópár év kellett, hogy kitapasztaljam, hogy hol, mit merre, milyen erősen, milyen tempóban kell csinálni. Plusz rákell érezni, figyelni kell a nőre, érezni mikor élvezi, milyen gyorsasággal, erősebben vagy finomabban stb. Nyalni egyszerű, de jól nyalni már művészet, szeretni kell.

Több exem is mondta, hogy nem akarja, mert nagyon rossz tapasztalatai voltak, addig amíg ravettem őket, hogy engedjék, onnantól már nem volt probléma.

2022. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretek kényeztetni tini korom óta és akikkel lányokkal voltam, a többség megjegyezte, hogy micsoda ritkaság vagyok és milyen szuperül csinálom...


Mivel nem kezdők voltak, én is ezt tudom megerősíteni, h a nagyobbik részünk valószínűleg tényleg ügyetlen / béna ebben.


Szerintem azok a jobban nyalásban, akik csókolózni is szeretnek es tudnak, valamimt eleve szenvedélyesebbek, többet simogatnak, érintenek, odafigyelnek a másikra de nem csak úgy erőltetve, tudatosan hanem ösztönösen.

Legalábbis a saját tapasztalatom alapján ezt tudom mondani.


29f

2022. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Ah, elég volt az első 2 mondatot elolvasni, pontosan tudom miről beszélsz. A férfiak nagy részének halvány lila gőze sincs arról, hogy mégis hogy kell csinálni. Szomorú. Pedig annyira nem nagy dolog:D a szopást pl senki se tanítgatta nekem, mégis nagyon jól csinálom. Egyszerűen józan és és a partner reakciói kellenek, akinek meg nehezebb a felfogása és bénábbak az ösztönei, az meg kérdezzen, beszéljen róla stb. De nem. Borzasztó. Lassan amúgy már azt se tudom mit tudnak nyújtani a férfiak, mert kb egy vibrátorral jobban jàr minden nő. Előjátékot nem ismerik, ha igen az is pár perc. Nyalás se megy. Szexben is önzőek, orgazmust (kinek mi, de nekem) nem tudnak összehozni. Tényleg kb egy vibri hasznosabb náluk.
2022. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
36%

"aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba."


vs


"Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?"


Vagy úgy gondolod, hogy kizárólag a karosszékben üldögélve kellene megtárgyalni, hogy jó neked? Aha, értelek. A szakállas vicc jut

eszembe: B*szd meg, nyuszika!

2022. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%
Ez érdekes! Én sosem élveztem a nyalást de azt hittem, ezzel egyedül vagyok kb... de ezek szerint nem. És tényleg, viszont egyetlen egyszer volt valaki, aki valami olyat csinált, hogy nagyon meglepődtem, hogy ezt élvezni is lehet. Valahogy teljes szenvedéllyel csinálta, és mondta is, hogy ezt nagyon szereti.
2022. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%
Pasiként olvasva azért nem kicsit lep meg,mert én meg imádok is puncit nyalni..Szinte fétis,s eddig még panasz nem volt rá.Mondjuk a kommunikációban alapból hiszek..Ha neki máshogy jó,mondja nem sértődőm meg.Minden nő más.
2022. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt egy barátnőm , őt nagyon könnyen el tudtam juttatni a csúcsra .

Jelenlegi páromat pedig még egyszer sem sikerült igazán kielégítenem a nyelvemmel , pedig nagyon szeretem nyalni .

Be is tartottam az utasításait , mikor jelezte hogy lassabban , óvatosabban , még gyengédebben - stb , de minden eredménytelen volt .

Ara gondolok , hogy vannak nők akik érzékenyebbek oda lent és vannak , akik kevésbé érzékenyek és az utóbbiaknál , nagyon nehéz az orgazmusig nyalni a puncijukat .

2022. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki nem vagyok ezzel egyedül. :( Irigylem azokat akiknek azért sikerült megfelelő partnert találniuk ilyen téren is.


5: Nos nem kell kiforgatni, de ha nem kerülte volna el a figyelmed volt olyan mikor közvetlen előtte próbáltam javasolni, hogy figyeljen reakcióimra, nem kioktatásként hanem javaslat, és el lett annyival intézve, hogy tudja a dolgát.

2022. jan. 12. 01:22
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Olyan ez mint a divat - kellő intelligenciával tanulható, ha AKAR valaki és nem száll el magától. Ettől még 10-ből 9 pasi borzalmasan fog nyalni, mechanikusan a saját maga által meghatározott tempóban, erősséggel nem a te ritmusodra.

Ne legyünk ugyanakkor igazságtalanok, ez fordítva is igaz. 10-ből 9 nő totál átlagosan orálozik, robot módjára csinálva, tízből egy amelyik valóban ügyes.

2022. jan. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!