Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mármint jó nem nagy minta, 4 férfi összesen, de ebből 3 számára annyi volt az egész, hogy ugyanazt a mozdulatot ismételgeti nyelvvel, mintha kb fagyit nyalogatna... a negyedik próbáld azért több féle módon közeledni, de teljesen véletlenszerűen, hiába vannak apró jelzések, hangok... ja ha vannak hangok aztán egyszer pont megkérdezte, hogy jól csinálom? Aha köszi, lehet pont végre jó lett volna, ha nem hagyod abba.


De ez tényleg olyan nagy dolog, hogy reakciókra figyelve próbálni kényeztetni, és nem csak úgy állni hozzá, hogy na rányomom a nyelvem aztán hajrá.


Vagy alkalomadtán miért nem lehet erről beszélni, esetleg megkérdezni, hogy miként a jó, hogy próbálja?

Igaz, egyszer próbáltam annyit javasolni, hogy csinálja változatosan és majd a reakciómból észreveszi, hogy miként csinálja tovább, annyival elintézte, hogy tudja a dolgát.


Na szóval így inkább most a másik szemszögből érdekelne, hogy ki mit gondol erről, miként próbálja tenni, milyen a partnerek reakciója. Vagy csak én vagyok ilyen hogy 4-ből 4 esetben ilyen partnert találtam.


A vicc, hogy a próbálkozós volt a legelső, a maradék 3 meg utána jött, utolsó pont ma este, de szerintem ez sem lesz egy hosszú távú kapcsolat, mert amúgy is úgy néz ki hogy nem mindenben vagyunk egy hullámhosszon.



2022. jan. 11. 23:53
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%
OK, valóban eltúloztam, 5-ös voltam.
2022. jan. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%

5 Szerintem vicces voltál és valahol jogos, nekem tetszett.


A nyalás pedig nem nehéz, lényegében a csikló nyelvvel való masszírozásán, szívogatásán van a hangsúly plusz időnként a vagina oldalfala. Gondolom sok férfitársam azt se tudja hol van a csikló. :D Meg az sem mindegy milyen mérséklettel nyal az ember. Ezt is lehet balfaszul csinálni természetesen. Gyakorlás kérdése.

2022. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, én általában sokat körözök mindenfele mielőtt a csiklóhoz érnék, hogy már alapból hangulatban legyen a párom. Aztán a csiklót kezdem körbe nyalogatni, majd erősebben csak alulról felfele, aztán gyorsan kisebb mozdulatokkal le-fel, majd oldal irányba. 2-3 percenként váltok vagy ha érzem hogy a párom kezdi szorítani a kezem és mocorog akkor tartom a tempót és folytatom.


Kb ennyi, olyan 10-12 perc alatt elélvez általában.

2022. jan. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
94%
12-es vagyok. Még azt elfelejtettem, hogy szerintem sok férfi azért csak "lefetyel" és nem figyel oda (azon túl amit említettél), mert nem azért nyal, hogy jó legyen neked hanem mert erre a helyzetre ő maga rá van gerjedve. Tehát sarkítva tökmindegy hogy te élvezed, az a lényeg neki, hogy az ő nyelve ott van a puncidban és nyalja veszettül mint az ösztönlény. Kevesen csinálják ezt művészi szinten, hogy a reakcióra figyeljenek.
2022. jan. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
80%
Az első pár alkalom nem olyan jó mert még nem ismerem a másikat ki kell tapasztalnom, hogy melyik pontok érzékenyebbek, melyik nem, hol milyen erő, milyen tempó. Amikor összeáll a kép a fejemben akkor viszont nyert ügy és én irányítom hogy mennyire élvezze, ha akarom elhúzom fél-1 óráig ha nincs kedvem vagy időnk akkor kivégzem pillanatok alatt
2022. jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
38%

"A férfiak nagy részének halvány lila gőze sincs arról, hogy mégis hogy kell csinálni."


Mivel nekünk nem p.nánk van, nyilván nem tudjuk àtérezni, nektek hogy jó. Érdekes, hogy mindig csak a lányoknak vannak ilyen problémáik, hogy ez nem jó, meg az nem, férfiaknál nagyon ritka a panaszkodás.


"Pedig annyira nem nagy dolog:D a szopást pl senki se tanítgatta nekem, mégis nagyon jól csinálom"


Ja mert egy szopás tényleg nem nagy dolog, egy férfi bármitől el tud élvezni, ez nem azért van, mert annyira értesz hozzá, hanem azért, mert a férfiaknak nincs 500 féle orgazmusuk, csak egyetlen. Ha vered a pöcsét, ha szopkodod, ha p.csába, ha análba, ha bármilyen lyukba teszi, mindenütt ugyanúgy, ugyanazon az elven élvez el. Ingerek érik a pöcsét és csá. Nálatok jóval bonyolultabb a helyzet, többféle orgazmusotok van. Hüvelyorgazmust pl. van olyan nő, aki életében nem ér el, és ez nem feltétlen a férfi hibája, hiába szeretitek mindig erre fogni, hogy biztos béna.


Mellesleg orvosok amúgy azt mondják, hogy az orál szex mindkét félnél roppant veszélyes, csomó olyan betegséget össze lehet szedni szájüregi úton, ami rohadt kellemetlen és akár végzetes is lehet, hadd ne ecseteljem, és ez nem azon múlik, hogy tiszta-e a p.csád, vagy sem. A nemiszerv nem nyalpgatásra lett kitalálva akkor sem, ha mindenki ezt csinálja. Más mód is létezik izgatásra.

2022. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
94%
Nem azt kellene elvárnod, hogy ők majd a reakcióidból pontosan tudják, mit hogyan csináljanak, hanem egyértelműen, szavakkal visszajelezned, hogy mi jó és mi nem. Mi férfiak a szóból értünk.
2022. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
19%
Úgy kinyallak, mint Micimackó a mézes bodont. 🙂
2022. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
95%
Na és hogyan kell csinálni? Egyik így szereti, másik úgy. 2 egyforma nő nincs, és sokszor ti sem tudjátok, hogy lenne jó nektek.
2022. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, válaszolók!


Szerintem a nyalás nem nehéz. Még akkor sem, ha valaki jól akarja csinálni. Nyilván nem könnyű, mert sokmindenre figyelni kell (anatómiai sajátosságok mint csikló mérete és h mennyire fedett, hogyan lehet leginkább ingerelni a bőre alatti részt és közben nagyon gyengéd is legyél, még a nyakad se zsibbadjon el). Kell hozzá egy adott szintű intelligencia is.


Az elszántság szerintem nem elég. De ugyan ez igaz a szopásra is,ha abból indulok ki milyen kevesen képesek nekem igazán jól csinálni.


Nyilván fontos a nyílt kommunikáció is, van ott és akkor, amikor korrekcióra szorul a technika.

2022. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!