Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekvállalás után ritkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás után ritkább a szex a házaspárok között ? Igaz az a sztereotípia hogy a gyerek annyi energiát elvon tőlük (főleg az anyukától) hogy alig van idejük szexelni ?

Figyelt kérdés

Kinek milyen egyéni tapasztalata van ?


A kérdésből sejthetitek hogy férfi vagyok. Nekem nagyon fontos a szex a párommal, és nagyon rosszul érintene ha tartósan csökenne az együttléteink száma :(



2022. jan. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Az alap hogy szülés utàn 6 hétig nem szexelünk, azonban tartósan ezt nem tudnàm elviselni.


#28: Köszönöm a hozzàszólàsodat mi is ezen a véleményen vagyunk/voltunk a feleségemmel !


A szex fontos szerepet tölt be az életünkben, például àltalàban megelőzi a hàzimunkàt.


Elképesztő vàlaszok születtek sztem, annak ellenére hogy ez a szexualitás rovat...

2022. jan. 12. 11:11
 32/49 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, most, a 31-es hozzászólásoddal sokat, a lényeget elmondtad a szexuális kapcsolatotokról: hogy mindkettőtöknek fontos a szex. Ez a lényeg, hogy neki is, nem csak neked. Igen, nagyon sok példa van arra, hogy megváltozik egy pár szexuális élete a gyerekvállalás után. Ez nagyon sokszor a hormonok munkája, de nagyon sokszor a mögöttes ok az, hogy a női fél korábban csak "benne volt a szexben", de amúgy el lett volna nélküle is, ha viszont van már gyermek, kézzel fogható oka is van, hogy miért ne legyen szex. Ez sajnos ilyen, legalábbis sokan számolnak be hasonlókról.

Ő vágyik rád, tényleg szeret veled szexelni? Szereti a szexet? Ha igen, akkor remélhetőleg nem lesz gond, és szexeltek majd baba, gyerek mellett is. Vannak párok, akik gyerekek mellett is szexelnek rendszeresen, heti többször. Mert nem csak szülök, hanem szeretik, kívánják egymást továbbra is. Tesznek érte, hogy működjön.

Azt IS beszéljétek meg, hogy legyen fontos nektek, mindkettőtöknek majd tenni is érte, hogy ne kopjon el a köztetek lévő intimitás. Ha te is beleállsz a családbővítésbe.

2022. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

A legtöbb helyről hasonló véleményt kaptam mint itt a többségtől, ezért nagyon megijedtem.

Ha nincs rendszeres szex az nekem olyan àldozat lenne mintha azt mondanàtok hogy csak szàraz kenyeret és vizet ehetek ihaztok életem végéig... ez nagy àldozat lenne :(

Mi értelme lenne élni akkor ?

2022. jan. 12. 11:47
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

18 év házasság és két gyerkőc után mondom neked:

-Kevesebb lesz a szex.

-Ha rendesen megosztoztok a felelősségteljes munkán (fürdetés ,pelenkázás, éjszakai felkelés,stb) az energiád is kevesebb lesz erre.

-A megszaporodó teendők miatt az időtök is kevesebb lesz erre.


ÉS EZEKRŐL NEM A NŐ TEHET!!!


De...


Ha ezt el tudod fogadni egy csöpp csoda kerül a kezedbe és egy mosolyától olvadni fogsz! És ha a munkából hazaérsz és eléd szaladva azt kiáltja :"apa szejetjek!" az talán megéri....


51F

2022. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

#34 csodás volt olvasni, mindazt, amit írtál. Magáról az örömről, amit a gyermekeid számodra, számotokra jelentenek.

De hadd kérdezzem meg, hogy azzal, hogy kevesebb lett a szex, több a fáradság, és persze a felelősség, boldogok vagytok, ti ketten a feleségeddel? Lehet mondani, hogy boldog pár vagytok? Ha lehetne újra kezdeni, újra ezt választanád?

Köszönöm a válaszod!

/Egy szintén családalapítás előtt álló ember, aki vágyik rá, de ugyanakkor fél is/

2022. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok. 1 éves gyerekkel. Én írtam hogy ne higgy a rémtörténeteknek. Nemtudom hogy kinek az érdekében áll terjeszteni ezeket. Oké hogy az állam célja h minél több gyereket szülj, de a rémtörténetek kinek az érdeke, nem tudom.


1-2 hónapig valóban nincs szex, de nemcsak szex, hanem lehet egy 3 órás filmet se fogsz egybe végignézni, és a hobbidra se lesz idő. Valszeg nem fogsz sportolni meg ilyenek. Cserébe kárpótol a baba, minden nap. Biológia vagy sem, de nem is igazán érdekelt akkoriban más. Sajnálatos módon dolgozni azért kell h ne halj éhen, ezt egyébként egy ordas nagy kapitalista szemétségnek tartom h a férfi nem kap legalább fél-1 év szabadságot gyerekszületéskor. Mert ha besegítesz tehermentesíted az anyát és így azért felszabadul némi szabadidő.


2-3 hónap alatt beáll a rend, BE KELL ÁLLNIA. Ez azt jelenti, hogy éjszakát végigaludni, napi x óra alvás, ami a nagykönyvben meg van írva, meg kell lennie.


Mivel kisgyerekes szülőkkel vagyunk körülvéve, én megfigyeltem honnan erednek ezek a mítoszok. Maguknak generálják a butább emberek. Valaki írta h a modern gyereknevelés, meg h a szülő egzecíroztatja a gyerekét 0-24. Sajnos én is ezt figyeltem meg a barátainknál. Utána meg a panaszkodás, h nem tud aludni, meg nincs szex. Ha a gyerek azt látja rajtad h idegbeteg vagy, akkor ő is az lesz.

19-es írja "

Ja mert az előre tudni milyen lesz a gyerek, hát persze"


Igen pontosan lehet tudni, olyan lesz mint te. Persze mindenki kis egyedi személyiség, de az alap személyiségjegyeket átveszi. Lehet hasfájós a baba és sokat sír, de alapvetően nyugodt személyiség, vagyis ha végre megnyugszik, akkor alszik, nyugodt. Na és van az a szülőtípus, az idegbeteg, aki ilyenkor is csak felkelti, cseszteti a gyermekét.. vagy ha nagyobb, akkor mindenféle feladatot ad, tilt neki minden játékot, amitől kifáradhatna, testileg-agyilag. Igen, a TV, számítógép öncélú tiltása is hosszú távon ide vezet. Ezt persze étveszi a gyerek és idegbeteg lesz. Nem simán aktív hanem hiperaktív, aki napi 15 órát örjöng, kifárad, de elaludni nem tud.

De ha elmész pl. egy közértbe, étterembe, fagyishoz ott is mindig látszik h az idegbeteg örjöngő gyerek mindig a szintén idegbeteg anyuka gyereke.


Lényeg ami lényeg, 2-3 hónap után ha beáll a rend, van szex. Ez persze ezer változó függvénye pl. anyuka egészségügyi állapota. Csak ne fogjuk a gyerekre könyörgöm! Ő nem tehet róla ha a szülei hülyék.

Persze a napi 3 szex nem fog összejönni. De őszintén szólva 30+ évesen már nem biztos h prioritás. Nekem ha 2-3 naponta van szex, mondjuk heti 2, az tökéletes. Ha naponta igényelném, akkor olyan feleséget kerestem volna aki szintén. Mivel nekünk már a gyerek előtt se volt naponta szex.

2022. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

#36: Köszönöm szépen a válaszodat !


Feleségem azt mondta, hogy az ő szülei ezt annak idején úgy oldották meg, hogy már nagyon kis koruktól kezdve a gyerekek külön aludtak a szüleiktől, külön szobában, és kopogás nélkül nem mehettek be a szülőkhöz mindaddig amíg azok maguktól ki nem nyitották a hálószoba ajtaját. Ők 3-an voltak testvérek, és 3-ból ketten diplomások lettek, és elég sikeresek.


Az asszony nálunk is hasonlóképpen tervezi az intimitás megoldását, annyi hogy mi csak 1 gyereket szeretnénk.


Én sem gondoltam hogy probléma lenne, a pár hónapos kor után napi vagy kétnaponta 1x szexet összehozni. De ahogyan itt is másutt is sokan valamiféle gyereknevelő háztartási gépként vázolták fel a közös jövőnket... de nekünk fontos a szex, de való igaz nekem a fontosabb kettőnk közül.


Egyébként reggel fél hattól délután 5-ig dolgozom gyakorlatilag, és jólesik a szex.

2022. jan. 12. 18:58
 38/49 anonim ***** válasza:
Ezt majd csak akkor fogjátok megtudni. Azt se tudhatja előtte a feleséged hogy milyen lesz a libidója hormonok stb. Lehet tervezgetni, de akinek nincs gyereke annak fingja nincs róla hogy az milyen lesz. Van akinek rózsaszín köd, van akinek még nem.
2022. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Ez kész őrület lenne komolyan mondom hogy a gyerekvállalás miatt le kelljen mondanom a szexuális szokásaimról.
2022. jan. 12. 19:21
 40/49 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mit hoz a jövő.
2022. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!